Podziel się sukcesem!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
05.04.2019

Wystartowała kolejna edycja konkursu EDUinspirator. Jeśli byłeś uczestnikiem projektów edukacyjnych realizowanych w ramach programów unijnych i zdobyłeś nowe kwalifikacje, jeśli zajmujesz się edukacją i wykorzystujesz zdobyte umiejętności, by zachęcać innych do działania, ten konkurs jest dla Ciebie!

materiały organizatora
Autor zdjęcia lub licencja: 
fot. materiały prasowe

EDUinspiratorem może zostać każda osoba, która dzięki zrealizowanemu projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła swoje kompetencje zawodowe i znacząco wpłynęła na środowisko lokalne. Organizatorzy konkursu docenią tych, których działania są nacechowane innowacyjnością z wykorzystaniem nowych technologii, rozwijaniem kompetencji językowych lub międzykulturowych, działania kształtujące przedsiębiorczość i mające charakter międzynarodowy.

W tym roku do konkursu można zgłaszać się w następujących kategoriach:

  • Edukacja szkolna
  • Szkolnictwo wyższe
  • Edukacja zawodowa
  • Edukacja dorosłych
  • Edukacja pozaformalna młodzieży

EDUinspirator jest liderem i mentorem w swoich działaniach, który potrafi skutecznie przekazać innym zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz podnieść kwalifikacje innych osób przyczyniając się do ich sukcesu. Dlatego hasło tegorocznego konkursu brzmi: „DZIAŁAM I INSPIRUJĘ!”

Konkurs adresowany jest do każdego, kto był uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w latach 2007-2019.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie.