INTEL-PERSPEKTYWY: „Nowe technologie dla dziewczyn”

Fundator: Intel-Perspektywy
Deadline: Czekamy na nowy termin

Program stypendialny dla studentek, które wybrały kierunki związane z nowymi technologiami oraz maturzystek planujących podjąć naukę na takich kierunkach.

Stypendystki otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł brutto (przelewem na konto, w dwóch transzach), a niektóre z nich zostaną zaproszone do programu stażowego (z wynagrodzeniem) w największym centrum R&D Intel w Europie – w Intel Technology Poland w Gdańsku.

Każda ze stypendystek będzie miała możliwość współpracy z mentorką lub mentorem firmy Intel.

Organizator planuje przyznać 20 stypendiów.

Kto może aplikować
Studentki kształcące się na określonych kierunkach i uczelniach oraz maturzystki planujące rozpocząć na nich studia. Ich lista znajduje się na stronie organizatora (są to głównie politechniki oraz uniwersytety technologiczne). O stypendium nie mogą aplikować studentki ostatniego roku studiów magisterskich. Studentki ostatniego roku studiów inżynierskich mogą aplikować o stypendium, jeśli planują kontynuację nauki na kierunku wyszczególnionym na liście.

Warunkiem ubiegania się o stypendium jest też bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów, jednym z nich jest rozmowa przez Skype’a.

Termin aplikowania: 30 czerwca 2017 r.

Więcej informacji

Fundator

Koordynator

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”email: naczelny@perspektywy.plwww: http://www.perspektywy.pl/portal/ul. Nowogrodzka 3100-511 Warszawatel.: 22 628 58 62, 621 75 26,fax: 0-22 629 16 17