Prosto z Polski

pixabay
19-01-2018
Łódzkie Centrum OPUS rusza z ciekawą ofertą dla organizacji pozarządowych planujących ekonomizację oraz grup nieformalnych planujących rejestrację w formie PES. W styczniu zostanie uruchomiony inkubator dla 10 takich podmiotów.
materiały organizatora
28-12-2017
Płynne mówienie w obcym języku dla wielu wydaje się nieosiągalne. Przepis na sukces to niestandardowe metody nauczania – przekonuje Seher Yumrutepe i zachęca nauczycieli do zapoznania się z publikacją pt. „Using Games in English Classes”.
Niezwykły doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku
19-12-2017
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza do udziału w rekrutacji na międzynarodowe, interdyscyplinarne studia doktoranckie w zakresie biologii medycznej oraz biostatystyki finansowane z funduszy europejskich. Dla przyszłych doktorantów przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości ok. 2600 euro miesięcznie.
Lekcja na 12 gwiazdek – rusza II edycja kampanii edukacyjnej
16-10-2017
Ruszyła druga edycja projektu "Lekcja na 12 gwiazdek”. To szansa dla szkół ponadgimazjalnych z mniejszych miejscowości w Małopolsce, Świętokrzyskiem i na Podkarpaciu na przeprowadzenie ciekawej lekcji europejskiej w ich szkole.
swietokrzyskie
29-08-2017
Świętokrzyskie tworzy podstawy regionalnej polityki młodzieżowej.
mapa wolontariatu
29-05-2017
Stowarzyszenie Polites uruchomiło mapę wolontariatu. Zobacz co dzieje się w Twojej okolicy i włącz się do akcji.