Prosto z Polski

materiały prasowe
16-04-2018
Kolejny Regionalny Punkt Informacyjny największego unijnego programu edukacyjnego uruchomiony został w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Jej pracownicy dyżurować będą w każdy czwartek w godzinach 10:00 – 14:00.
pixabay
16-04-2018
Początkujący przedsiębiorcy oraz osoby, które planują rozpocząć własną działalność gospodarczą mogą skorzystać z pomocy Centrum Innowacji FIRE, które oferuje bezpłatne doradztwo, couching i mentoring oraz wiele usług "szytych na miarę" młodych firm z Mazowsza.
Podziel się opinią!
12-04-2018
Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza osoby, które pracowały, studiowały lub były wolontariuszami za granicą albo planują taki wyjazd do udziału w badaniu online i dzielenia się swoimi opiniami. Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie 15 minut!
materiały organizatora
20-03-2018
Dobra zabawa i moc ciekawostek związanych z historią miasta – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej, której trasa prowadzi wokół najciekawszych obiektów turystycznych Gdyni. Wystarczy zaopatrzyć się w mapkę i ruszać do zabawy!
materiały organizatora
28-12-2017
Płynne mówienie w obcym języku dla wielu wydaje się nieosiągalne. Przepis na sukces to niestandardowe metody nauczania – przekonuje Seher Yumrutepe i zachęca nauczycieli do zapoznania się z publikacją pt. „Using Games in English Classes”.
Niezwykły doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku
19-12-2017
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza do udziału w rekrutacji na międzynarodowe, interdyscyplinarne studia doktoranckie w zakresie biologii medycznej oraz biostatystyki finansowane z funduszy europejskich. Dla przyszłych doktorantów przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości ok. 2600 euro miesięcznie.
Lekcja na 12 gwiazdek – rusza II edycja kampanii edukacyjnej
16-10-2017
Ruszyła druga edycja projektu "Lekcja na 12 gwiazdek”. To szansa dla szkół ponadgimazjalnych z mniejszych miejscowości w Małopolsce, Świętokrzyskiem i na Podkarpaciu na przeprowadzenie ciekawej lekcji europejskiej w ich szkole.
swietokrzyskie
29-08-2017
Świętokrzyskie tworzy podstawy regionalnej polityki młodzieżowej.
mapa wolontariatu
29-05-2017
Stowarzyszenie Polites uruchomiło mapę wolontariatu. Zobacz co dzieje się w Twojej okolicy i włącz się do akcji.