MOST - program mobilności studentów w Polsce

Fundator: Uniwersytecka Komisja Akredytacyjna
Deadline: Czekamy na nowy termin

Program MOST jest adresowany do studentów zainteresowanych spędzeniem semestru lub roku na innym uniwersytecie w Polsce.

Studia w ramach programu MOST może podjąć student nie wcześniej niż po ukończeniu trzeciego semestru studiów. Student ma prawo ubiegać się o przyjęcie na wybrany przez siebie uniwersytet.Rekrutacja na Program MOST odbywa się dwa razy w roku:
- od 15 kwietnia do 15 maja (rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki)
- od 31 października do 30 listopada (rekrutacja na semestr letni)W tych okresach na stronie internetowej Programu aktywny jest link https://most.uka.uw.edu.pl/, umożliwiający zapoznanie się z aktualną ofertą MOST-u oraz założenie konta w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonuje się rejestracji i uzyskuje status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST.Lista uczelni, do których mozna wyjechaćW trakcie odbywania studiów w ramach programu MOST przysługujące stypendia: socjalne, naukowe i inne wypłaca studentowi uczelnia macierzysta. Uniwersytety przyjmujące studentów zapewniają w miarę możliwości miejsca w domu akademickim.

Więcej informacji

Fundator

Uniwersytecka Komisja Akredytacyjnawww: http://www.uka.amu.edu.pl/ul. Grunwaldzka 6pokój 11660-780 Poznań<b>Adres do korespondencji:</b>ul. H. Wieniawskiego 1 <br>60-712 Poznańtel.: (61) 829 1500fax: (61) 829 1500