Eco Teer - przyroda Indonezji i Malezji czeka na wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 
20.03.2019

Lubisz podróże w egzotyczne miejsca, ale nie interesuje Cię leżenie na plaży? Chcesz pomóc chronić przyrodę - np żółwie morskie? A może interesuje Cię edukacja ekologiczna? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi tak - ten wolontariat jest dla ciebie!

Eco teer
Autor zdjęcia lub licencja: 
Fot. Jonathan Hood/flickr.com/CC BY-ND 2.0

Różne typy wolontariatu: ochrona przyrody, edukacja, praca na farmie ekologicznej, działanie na rzecz miejscowej ludności. 

Możesz opiekować się zwierzętami, które padły ofiarą kłusowników lub nielegalnego handlu, badać i dbać o wodną faunę i florę (podczas nurkowań), uczyć dzieci angielskiego i organizować dla nich zajęcia pozaszkolne, działać na rzecz równouprawnienia kobiet oraz wspierać edukację ekologiczną - wybór należy do ciebie. W niektórych przypadkach wolontariusze mają również szansę na zaproponowanie i wdrożenie własnych projektów.

Projekty odbywają się w Indonezji i Malezji. Długość pobytu, koszt, zakwaterowanie i wyżywienie zależą od projektu i są podane przy każdym z nich. Istnieje możliwość wyjazdu z przyjaciółmi lub rodziną.

Więcej informacji: https://ecoteer.com/ 

Kraj: 
poza Europą, cały Świat
Długość: 
do 1 miesiąca, 1-2 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy
Wiek: 
poniżej 18, powyżej 18, 18-30, powyżej 30, bez ograniczeń