Workaway

Ostatnia aktualizacja: 
14.08.2019

Gdyby wyjazd na wolontariat był tak prosty jak kliknięcie myszką... A właśnie, że może taki być! Dzięki portalowi Workaway możesz znaleźć swój wymarzony wolontariat. A do wyboru masz ponad 150 krajów!

dziewczyny

Workaway to międzynarodowy portal kojarzący ze sobą wolontariuszy (workawayers) i osoby goszczące ich (hosts). Wolontariusze pracują kilka godzin dziennie w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie. Zakres prac jest bardzo zróżnicowany. Możesz na przykład uczyć angielskiego, pracować w hostelu albo remontować renesansowy zamek.

Workawayers tworzą społeczność podobną do osób podróżujących po świecie z pomocą portalu Couchsurfing. Pierwszy krok stanowi założenie profilu na portalu www.workaway.info. Po zarejestrowaniu się będziesz mógł/mogła przeglądać profile osób goszczących i nawiązywać z nimi kontakt.

Opłata za rejestrację w serwisie dla osób idywidualnych wynosi 36 euro (za rok) oraz 48 euro dla par.

Więcej informacji:
http://www.workaway.info

Kraj: 
Chorwacja, Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Islandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Słowenia, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, kraje EOG, poza Europą, Europa Wschodnia, kraje Bałkańskie, cały Świat
Długość: 
workcamp, do 1 miesiąca, 1-2 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy
Wiek: 
powyżej 18, 18-30, powyżej 30