Wzmacniaj swoją wiarę z Rock UK

Ostatnia aktualizacja: 
25.03.2019

Wolontariat w ośrodku sportowym dla dzieci i młodzieży. Możesz wyjechać aż na 9 miesięcy! Dostaniesz kieszonkowe oraz możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.

kajak
Autor zdjęcia lub licencja: 
pixabay.com

Rock UK to chrześcijańska organizacja, która organizuje zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze poszukiwani są do pracy w ośrodku Frontier Centre w hrabstwie Northamptonshire. Do twoich przykładowych zadań należeć będą: pomaganie instruktorom w prowadzeniu zajęć, praca na stołówce, pomoc przy sprzątaniu ośrodka, prace adiministracyjne.

Chętni pracują w grupach 8-12 osobowych przez 37,5 godziny tygodniowo. Większość wyjazdów rozpoczyna się w styczniu, lutym lub kwietniu i trwa od 3 do 9 miesięcy. W trakcie pobytu wolontariusze pogłębiają także swoja wiarę i uczęszczają na zajęcia biblijne. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.

Na wolontariat przyjmowane są wyłącznie osoby pełnoletnie (z reguły do 28 roku życia). Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe w wysokości 35 funtów tygodniowo.

Więcej informacji:
www.rockuk.org/work-for-us/volunteer

Kraj: 
Wielka Brytania
Długość: 
workcamp, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy
Wiek: 
18-30, powyżej 18