Quizy Eurodesk

Lubisz wyzwania? My też. A zatem… zapraszamy do wspólnej zabawy. Z okazji jubileuszu 20-lecia przez cały rok będziemy publikować quizy związane z obszarami działalności Eurodesk Polska. Powodzenia!
EU Elections Postcard #1 – kopia.png

Eurowybory 24

Tematem pierwszego tegorocznego quizu są – jakżeby inaczej – wybory do Parlamentu Europejskiego. Pytania są i łatwe, i trudne. Czasami oczywiste, niekiedy zaskakujące. Warto się z nimi zmierzyć, choćby dla sprawdzenia samego siebie.

Dalej

zdjecie.png

Studia bez granic

W którym kraju studenci noszą czarne peleryny jak studenci Hogwartu? Z tego typu pytaniami zmierzą się uczestnicy ostatniego tegorocznego quizu Eurodesk Polska. Pytań jest 12, ich tematem są studia za granicą. Nagród nie ma, ale zabawa jest przednia. Przekonaj się sam(a)!

Dalej

Europa_stawia_na_zawodowcow.png

Europa stawia na zawodowców

Pytania kolejnego quizu Eurodesk Polska dotyczą szeroko rozumianego kształcenia zawodowego w Europie. Łatwo nie będzie, za to ciekawie - na pewno. Quiz składa się z 12 pytań. Liczy się wiedza, refleks i… intuicja.

Dalej

danielle-rice-fUyO7F5PgJU-unsplash.jpg

Powtórka z gegry

Witajcie w kolejnym quizie zorganizowanym z okazji 20. rocznicy Eurodesk Polska. Tym razem testujemy znajomość geografii Europy. Jeśli wiesz, które kraje leżą i w Europie, i w Azji, a które nie mają dostępu do morza, kliknij "dalej" i odpowiedz na 12 quizowych pytań.

Dalej

20 lecie Eurodesk Polska

Co Ty wiesz o Eurodesk Polska?

Tematem pierwszego jubileuszowego quizu jest – inaczej być nie mogło – Eurodesk Polska. Kiedy Eurodesk zaczął u nas działać? Czym się zajmuje? Co oferuje? Z takimi zagadnieniami muszą się zmierzyć uczestnicy. Do dzieła! Nasze pytania już nie mogą się doczekać Twoich odpowiedzi.

Dalej