O nas

Nasz zespół

Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Wawrzyniec

Wawrzyniec Pater

Koordynator

Wieloletni koordynator Eurodesku w Polsce, obecnie Główny Specjalista. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu polityki i informacji młodzieżowej. Uważa, że wprowadzenie kompleksowego systemu informacji i doradztwa dla młodych ludzi powinno być jednym z priorytetów działań państwa polskiego na rzecz młodzieży.
Łukasz

Łukasz Smogorowski

Koordynator

Bazę edukacyjnych i młodzieżowych programów grantowych ma w jednym palcu. Ponadto odpowiada na pytania, prowadzi eurolekcje i organizuje co roku "Bieg Erasmusa". Nie przez przypadek. Bieganie to jego pasja. I po górach, i na nartach. Ponadto żegluje, podróżuje i nurkuje. Zapalony cyklista, weganin, mors i... organizator akcji charytatywnych.
Karolina

Karolina Ludwikowska

Koordynator

To ona nadaje pierwszy (choć nie zawsze ostateczny) kształt większości tekstów, które ukazują się na naszej stronie. Odpowiada za media społecznościowe i publikacje. Po napisaniu broszury o wolontariacie międzynarodowym sama postanowiła spróbować sił jako wolontariuszka. Wyjechała do Ameryki Południkowej, gdzie przez 5 tygodni miała okazję do okazywania swojej wrodzonej empatii. Motto życiowe Karoliny to: karma wraca.
Dawid

Dawid Wójcicki

Koordynator

Zarządza biurem Eurodesk Polska. Monitoruje budżet i motywuje do działania organizacje należące do sieci, organizuje szkolenia i spotkania. Koordynuje eurodeskowe projekty – Time to Move, Discover EU - i wspiera działania promocyjne FRSE - Paradę Schumana czy Europejski Tydzień Młodzieży.