O nas

Nasz zespół

Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Wawrzyniec

Wawrzyniec Pater

Koordynator

Wieloletni koordynator Eurodesku w Polsce, obecnie Główny Specjalista. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu polityki i informacji młodzieżowej. Uważa, że wprowadzenie kompleksowego systemu informacji i doradztwa dla młodych ludzi powinno być jednym z priorytetów działań państwa polskiego na rzecz młodzieży.
Dawid

Dawid Wójcicki

Koordynator

Zarządza biurem Eurodesk Polska. Monitoruje budżet i motywuje do działania organizacje należące do sieci, organizuje szkolenia i spotkania. Koordynuje eurodeskowe projekty – Time to Move, Discover EU - i wspiera działania promocyjne FRSE - Paradę Schumana czy Europejski Tydzień Młodzieży.
foto4.jpg

Waldemar Banaszek

Koordynator

Zdobyte doświadczenie pedagogiczne sprawia, że pełen zapału poprowadzi spotkania z młodzieżą i eurolekcje nt. pracy, wolontariatu czy studiów w UE. Aktualizuje bazę grantów i inicjatyw dla i na rzecz młodych. Odpowiada na pytania z obszaru mobilności w ramach programów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Chcąc porozmawiać o UE, projektach, mobilności zgłoś się do niego. Jako biegacz amator na ulubionych dystansach 10 km i półmaratonu przebiegł już dystans jak z Warszawy do Tokio.