O nas

Nasz zespół

Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Wawrzyniec

Wawrzyniec Pater

Koordynator

Wieloletni koordynator Eurodesku w Polsce. Pomysłodawca i felietonista kwartalnika "Europa dla Aktywnych". Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu polityki młodzieżowej. Uważa, że stworzenie systemu informacji i doradztwa dla młodych ludzi powinno być jednym z priorytetowych działań państwa polskiego na rzecz młodzieży.
Aleksandra Solińska

Aleksandra Solińska

Dla Eurodesku działa od 2019 roku. Odpowiada za sprawy biurowe i administracyjne, w tym kontakt z podwykonawcami, wsparcie w realizacji budżetu czy pomoc w organizacji szkoleń i wydarzeń. Poza sprawami europejskimi, najbardziej interesuje się kulturą Japonii i Korei.
foto4.jpg

Waldemar Banaszek

Zdobyte doświadczenie pedagogiczne sprawia, że pełen zapału poprowadzi spotkania z młodzieżą i eurolekcje nt. pracy, wolontariatu czy studiów w UE. Aktualizuje bazę grantów i inicjatyw dla i na rzecz młodych. Odpowiada na pytania z obszaru mobilności w ramach programów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Chcąc porozmawiać o UE, projektach, mobilności zgłoś się do niego. Jako biegacz amator na ulubionych dystansach 10 km i półmaratonu przebiegł już dystans jak z Warszawy do Tokio.
Kinga Jakieła

Kinga Jakieła

Z Eurodeskiem związana od 2017 roku. Odpowiada za redakcję publikacji, tworzy treści na strony www, zarządza mediami społecznościowymi oraz opiekuje się korespondentami Europejskiego Portalu Młodzieżowego.
stopka strony