O nas

Nasz zespół

Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Wawrzyniec

Wawrzyniec Pater

Koordynator

Wieloletni koordynator Eurodesku w Polsce, obecnie Główny Specjalista. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu polityki i informacji młodzieżowej. Uważa, że wprowadzenie kompleksowego systemu informacji i doradztwa dla młodych ludzi powinno być jednym z priorytetów działań państwa polskiego na rzecz młodzieży.
Łukasz

Łukasz Smogorowski

Koordynator

Bazę edukacyjnych i młodzieżowych programów grantowych ma w jednym palcu. Ponadto odpowiada na pytania, prowadzi eurolekcje i organizuje co roku "Bieg Erasmusa". Nie przez przypadek. Bieganie to jego pasja. I po górach, i na nartach. Ponadto żegluje, podróżuje i nurkuje. Zapalony cyklista, weganin, mors i... organizator akcji charytatywnych.
Karolina

Karolina Ludwikowska

Koordynator

Pisze posty, tworzy publikacje i promuje wolontariat międzynarodowy. Jeśli dzięki Eurodeskowi przeżyliście przygodę swojego życia, na przykład wyjechaliście na ciekawy projekt, zgłoście się do Karoliny - możecie stać się bohaterami naszego artykułu. Ulubione zajęcia Karoliny to podróżowanie i pisanie o podróżach - szczególnie tam, gdzie mówi się po hiszpańsku.
Dawid

Dawid Wójcicki

Koordynator

Zarządza biurem Eurodesk Polska. Monitoruje budżet i motywuje do działania organizacje należące do sieci, organizuje szkolenia i spotkania. Koordynuje eurodeskowe projekty – Time to Move, Discover EU - i wspiera działania promocyjne FRSE - Paradę Schumana czy Europejski Tydzień Młodzieży.