Quizy quiz

Lubisz wyzwania? My też. A zatem… zapraszamy do wspólnej zabawy. Z okazji jubileuszu 20-lecia przez cały rok będziemy publikować quizy związane z obszarami działalności Eurodesk Polska. Powodzenia!

ERUM.png

Europejski Rok Umiejętności

Tematem kolejnego rocznicowego quizu Eurodesk Polska jest Europejski Rok Umiejętności. Łatwo nie będzie, ale skórka jest warta wyprawki - do wygrania voucher na nagrody, plecak i słuchawki bezprzewodowe. Quiz składa się z 12 pytań. Liczy się wiedza, refleks i… intuicja.

Dalej

danielle-rice-fUyO7F5PgJU-unsplash.jpg

Geografia

Witajcie w kolejnym quizie zorganizowanym z okazji 20. rocznicy Eurodesk Polska. Tym razem testujemy znajomość geografii Europy. Jeśli wiesz, które kraje leżą i w Europie, i w Azji, a które nie mają dostępu do morza, kliknij "dalej" i odpowiedz na 12 quizowych pytań.

Dalej

20 lecie Eurodesk Polska

Co Ty wiesz o Eurodesk Polska?

Tematem pierwszego jubileuszowego quizu jest – inaczej być nie mogło – Eurodesk Polska. Kiedy Eurodesk zaczął u nas działać? Czym się zajmuje? Co oferuje? Z takimi zagadnieniami muszą się zmierzyć uczestnicy. Do dzieła! Nasze pytania już nie mogą się doczekać Twoich odpowiedzi.

Dalej

stopka strony