Quizy quiz

Lubisz wyzwania? My też. A zatem… zapraszamy do wspólnej zabawy. Z okazji jubileuszu 20-lecia przez cały rok będziemy publikować quizy związane z obszarami działalności Eurodesk Polska. Powodzenia!

zdjecie.png

Studia bez granic

W którym kraju studenci noszą czarne peleryny jak studenci Hogwartu? Z tego typu pytaniami zmierzą się uczestnicy ostatniego tegorocznego quizu Eurodesk Polska. Pytań jest 12, ich tematem są studia za granicą. Na najlepszych i najszybszych czekają nagrody. Powodzenia!

Dalej

ERUM.png

Europejski Rok Umiejętności

Tematem kolejnego rocznicowego quizu Eurodesk Polska jest Europejski Rok Umiejętności. Łatwo nie będzie, ale kto weźmie udział, nie będzie żałował. Quiz składa się z 12 pytań. Liczy się wiedza, refleks i… intuicja.

Dalej

danielle-rice-fUyO7F5PgJU-unsplash.jpg

Powtórka z gegry

Witajcie w kolejnym quizie zorganizowanym z okazji 20. rocznicy Eurodesk Polska. Tym razem testujemy znajomość geografii Europy. Jeśli wiesz, które kraje leżą i w Europie, i w Azji, a które nie mają dostępu do morza, kliknij "dalej" i odpowiedz na 12 quizowych pytań.

Dalej

20 lecie Eurodesk Polska

Co Ty wiesz o Eurodesk Polska?

Tematem pierwszego jubileuszowego quizu jest – inaczej być nie mogło – Eurodesk Polska. Kiedy Eurodesk zaczął u nas działać? Czym się zajmuje? Co oferuje? Z takimi zagadnieniami muszą się zmierzyć uczestnicy. Do dzieła! Nasze pytania już nie mogą się doczekać Twoich odpowiedzi.

Dalej

stopka strony