Future Leaders Connect


Przystąpienie do programu organizowanego przez British Council oznacza, że ​​staniesz się częścią ekskluzywnej grupy wyjątkowych osób z całego świata, które uznawane są za kolejne pokolenie liderów.

Cel

Future Leaders Connect ma na celu wspieranie młodych liderek i liderów w budowaniu międzynarodowej sieci kontaktów i zapewnia pozyskanie umiejętności i wiedzy - czyli wszystkiego, co jest niezbędne, aby wprowadzić proponowane przez siebie zmiany w kraju i poza jego granicami. W ten sposób młode liderki i młodzi liderzy przyczyniąją się do zwiększenia dobrobytu w swoich krajach oraz do globalnego rozwoju.

Kto może aplikować

  • osoby w wieku 25-35 lat (na początku programu)
  • osoby posiadające umiejętność mówienia i rozumienia języka angielskiego (nie są wymagane żadne oficjalne kwalifikacje, ale musisz być w stanie mówić po angielsku do poziomu IELTS 7 lub równoważnego).
  • osoby mieszkające w jednym z krajów uczestniczących (Etiopia, Indie, Indonezja, Kenia, Maroko, Nigeria, Pakistan, Polska, Wielka Brytania (Anglia, Irlandia Północna, Szkocja i Walia)

Zasady

British Council szuka wyjątkowych osób z pomysłami, energią i zaangażowaniem do współpracy ze wszystkimi członkami Future Leaders Connect i starszymi liderami. Program ma być reprezentatywny dla krajów, w których działa, i zachęca do składania wniosków ze wszystkich grup społecznych.

  1. Powinieneś być w stanie wyjaśnić, w jaki sposób chcesz wprowadzić zmiany w swoim kraju i poza nim poprzez tworzenie polityki;
  2. Powinieneś mieć dobrą wiedzę na temat polityki i sposobu jej kształtowania w Twoim kraju;
  3. Powinieneś być gotowy do długoterminowej współpracy z British Council i siecią Future Leaders Connect;
  4. Prawdopodobnie jesteś na początku swojej kariery i masz już przykłady, kiedy wykazałeś się zdolnościami przywódczymi;
  5. Powinieneś mieć silne sieci i być zaangażowanym we wspieranie rozwoju kraju, w którym mieszkasz, poprzez zmianę polityki.

W 2021 r. program będzie realizowany w formule online przez okres 6 tygodni od poniedziałku 11 października do piątku 19 listopada. Uczestniczki i uczestnicy przeznaczą na udział w programie 10 godzin tygodniowo.

Formalności aplikacyjne

Przed złożeniem wniosku zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka pytań przesiewowych, aby upewnić się, że spełniasz kryteria. Jeśli się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do złożenia wniosku. Wypełnienie wniosku online zajmie Ci około godziny. Pamiętaj, że nie możesz zapisać i wrócić do niego później, cała aplikacja musi być wykonana od razu.

Więcej informacji

#BritishCouncil #FutureLeaders #Liderzy

stopka strony