Stypendium Girls for Gaming


Zdobądź stypendium dla studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę zawodową chcących realizować się w branży rozrywki interaktywnej.

Cel

Kandydaci do stypendium Girls for Gaming muszą wspierać kształcenie dziewcząt i młodych kobiet w branży gier w celu napędzania i normalizowania różnorodności płci w grach. 

Kto może aplikować

Aby aplikować musisz:

 • być studentem studiów licencjackich w pełnym wymiarze godzin lub absolwentem akredytowanego college'u lub uniwersytetu w roku akademickim 2024-25 ( dowolny kierunek ) lub wczesnym profesjonalistą pracującym w branży gier;
 • mieć ukończone 21 lat do 6 lutego 2025 r.;
 • GPA: minimum 3,3 w skali 4,0;
 • instytucje akademickie muszą posiadać akredytację standardowej i zwyczajowej instytucji akredytującej uniwersytet / college w kraju lub krajach, w których prowadzą działalność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do akredytacji jakiejkolwiek uczelni, Fundacja zastrzega sobie wyłączne prawo do decydowania, według własnego uznania, czy studenci tej uczelni będą kwalifikować się do stypendiów Fundacji.

Zasady

Zdobywcy stypendium otrzymają po 2500 $, a stypendyści zawodowi otrzymają grant na podróż na konferencję poświęconą grom wideo. Wszyscy uczestniczą w całorocznym programie mentorskim i są uprawnieni do udziału w szkoleniu zawodowym i możliwości nawiązywania kontaktów na szczycie 2025 D.I.C.E. oraz 28-tej ceremonii D.I.C.E. . Odbiorcy stypendium Girls for Gaming otrzymają również dodatkowe warsztaty na temat dalszego rozwijania społeczności sojuszników i wzmacniania kobiecego głosu poprzez swój program.

Formalności aplikacyjne

Aplikuj online poprzez stronę organizatora, dołączając:

 • Dwustronicowe (maksimum) osobiste oświadczenie zawierające:
  1. informacje o twoich studiach lub pracy i twoim wpływie na wzmacnianie i edukowanie dziewcząt / młodych kobiet w różnych rolach w branży gier w celu napędzania i normalizowania różnorodności płci w grach;
  2. oświadczenie mówiące o twojej działalności i aktywnościach, zdolnościach przywódczych, usposobieniu oraz potrzebach finansowych.
 • Dwa aktualne, podpisane listy polecające:
  1. listy polecające muszą pochodzić od kolegów lub profesorów z twojego obecnego programu akademickiego, administracji i / lub profesorów, którzy znają cię indywidualnie;
  2. twój potencjał do podejmowania aktywności mających istotne znaczenie w przemyśle gamingowym poprzez twoje usposobienie, działalność bądź zdolności przywódcze.
 • W przypadku aplikacji studenckich należy uwzględnić:
  1. lista ocen w formie online;
  2. potwierdzenie statusu studenta.
 • Aplikujący początkujący profesjonaliści powinni dołączyć:
  1. dowód zatrudnienia.

#Girls #Games #Intel #IT

stopka strony