Granty -

Stypendium Yamaha Music Europe Foundation


Stypendia dla studentów, którzy przygotowują się do rozpoczęcia profesjonalnej kariery muzycznej w akredytowanej instytucji edukacyjnej w Europie.

Organizatorami konkursu są YAMAHA MUSIC EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Tegoroczną dyscypliną konkursową jest fortepian.

Cel

Program stypendialny na celu pomóc studentom akademii muzycznych w pokonaniu nierzadko bardzo długiej i żmudnej drogi do sukcesu.

Kto może aplikować

Stypendium YMEF skierowane jest do studentów, którzy przygotowują się do rozpoczęcia profesjonalnej kariery muzycznej w akredytowanej instytucji edukacyjnej w Europie. W momencie przyznawania rocznego stypendium należy mieć nie więcej niż 25 lat.

Formalności aplikacyjne

Pierwszym krokiem jest przesłanie nagrania wideo. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonionych maksymalnie dziesięciu kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w ogólnokrajowych przesłuchaniach. Podczas przesłuchania na żywo jury zdecyduje o przyznaniu stypendium w oparciu o umiejętności muzyczne i potencjał każdego kandydata. 

Dofinansowanie

Stypendium jest przyznawane w formie jednorazowej wypłaty w wysokości od 1000 do 2000 EUR. 

Stypendium może być wykorzystane na dowolny cel, o ile przyczyni się do rozwoju laureata w dziedzinie nauki. 

Dodatkowe informacje

Więcej informacji.

#Stypendium #Yamaha #Muzyka #Grant

stopka strony