Konkursy

EDUinspiracje Media 2024

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza studentów, dziennikarzy, blogerów, youtuberów oraz influencerów do wzięcia udziału w konkursie EDUinspiracje Media 2024. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.


Konkurs EDUinspiracje Media przeznaczony jest dla dziennikarzy, blogerów, youtuberów, influencerów oraz innych twórców internetowych, którzy potrafią w atrakcyjny sposób przekazać najważniejsze wartości informacyjne, wykazując się kreatywnością oraz indywidualnym stylem. To idealna platforma dla osób, które w sposób przystępny, zrozumiały i atrakcyjny prezentują problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi – szczególnie tymi zarządzanymi przez FRSE (jak m.in. Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży czy Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży).

Do konkursu zgłaszać można różne formy dziennikarskie, m.in. teksty, audycje radiowe i materiały filmowe. Prace przesyłać mogą zarówno indywidualni dziennikarze, jak i całe redakcje, a także twórcy internetowi – bez względu na to, czy działają na platformach blogowych, na YouTube, czy też jako influencerzy na różnych platformach mediów społecznościowych.

Do konkursu można zgłaszać materiały, które miały swoją premierę nie wcześniej niż 15 września 2023 r.

Więcej informacji 


#FRSE #konkurs #EDUinspiracjeMedia

stopka strony