Publikacje

Twój Eurodesk

"Twój Eurodesk" to informacyjno-promocyjny newsletter Eurodesk Polska. Informujemy w nim o działalności Eurodesku w Polsce i w Europie. 
 

W najnowszym, zimowym numerze „Twojego Eurodesku” piszemy m.in. o przygotowaniach do Europejskiego Roku Młodzieży i świetnych wynikach polskiej odsłony kampanii Time to Move. Zapowiadamy też nową publikację Eurodesk Polska, która ukaże się już niebawem oraz relacjonujemy podróż Marzeniobusa - projektu stworzonego przez Stowarzyszenie Impakt.

Tradycyjnie informujemy również o nowościach na naszej stronie, na której systematycznie przybywają nowe ciekawe treści. Ponadto kontynuujemy cykl “Eurodesk to ludzie”,  w którym przedstawiamy naszych konsultantów lokalnych i regionalnych. Na łamach najnowszego numeru zagościły Katarzyna Kleczko z Katowic i Katarzyna Janewicz z Białegostoku.

Newsletter jest stałym dodatkiem do kwartalnika „Europa dla Aktywnych”. Oprócz odbiorców indywidualnych otrzymują go, w większej ilości, wszystkie organizacje należące do sieci Eurodesk Polska.


#twojeurodesk