Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Dobre praktyki pracy z młodzieżą

Networking: Dobre praktyki w pracy z młodzieżą w UE


Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza na międzynarodowe wirtualne spotkanie networkingowe i wymianę doświadczeń w zakresie dobrych praktyk w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi. 

Czas i miejsce: Piątek, 14 października 2022, 10.00 - 11.30 CET; Zoom

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim

Cele spotkania to:
- Międzynarodowa wymiana doświadczeń i dobrych praktyk dotyczących pracy z młodzieżą i/lub młodymi dorosłymi; 
- Networking/sieciowanie, nawiązywanie partnerstw dla realizacji wspólnych projektów dedykowanych młodzieży/pracownikom i pracowniczkom młodzieżowym.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicielki/przedstawicieli organizacji/instytucji/przedsiębiorstw/grup nieformalnych zainteresowanych międzynarodową wymiana doświadczeń i współpracą europejską w obszarze edukacji/uczenia się przez całe życie/pracy z młodzieżą.  

Program spotkania: w pierwszej części spotkania, w ramach inspiracji, posłuchasz o kilku dobrych praktykach związanych z pracą z młodzieżą/młodymi dorosłymi - o kilku konkretnych projektach i przedsięwzięciach w obszarze: projektowania gier, budowania 'ekologicznych' społeczności, możliwościach podnoszenia kompetencji w UE z dofinansowaniem z programów Unii Europejskiej, od koordynatora projektu lokalnego do menadżerki projektów międzynarodowych.

Druga część spotkania będzie się działa w mniejszych, międzynarodowych grupach osób o podobnych zainteresowaniach, w tzw. 'breakout rooms'. Tu będziesz mieć możliwość zaprezentowania własnego projektu, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych partnerstw projektowych, poszerzania sieci kontaktów europejskich, lub tylko posłuchania, o czym dyskutują inni - jeśli tak wybierzesz...

Szczegółowy program spotkania jest dostępny TUTAJ.

Rejestracja na spotkanie będzie otwarta do 13 października, do 23:59 CET. Liczba uczestniczek i uczestników spotkania jest ograniczona do 32 osób. Podczas rejestracji na spotkanie wybierasz temat, na który chcesz rozmawiać w drugiej części spotkania. Formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

stopka strony