Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Ekspercie w dziedzinie młodzieży, czeka praca


Edukacja pozaformalna nie jest Ci obca, a w dodatku lubisz opowiadać o tym, co robisz? Zostań mówcą motywacyjnym lub trenerem na targach w Portugalii!

Organizatorzy XV Międzynarodowych Targach Narzędzi Edukacyjnych poszukują ekspertów i praktyków pracy z młodzieżą, który wezmą udział w spotkaniu jako:
- prezenterzy podczas wystąpień z serii „TF Talks”, czyli mówcy motywacyjni, którzy specjalizują się w dziedzinie młodzieży. W tej edycji Targów poszukiwani są w szczególności eksperci specjalizujący się w wykorzystywaniu narzędzi cyfrowych w pracy z młodzieżą, radzeniu sobie z emocjami w kontekście pracy on-line oraz przenoszeniu działań do Internetu.
- trenerzy specjalizujący się w tematyce pracy z młodzieżą w kontekście działań on-line oraz wyzwań związanych z przeniesieniem działań do sieci, w tym aspektów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz pracy z emocjami, a także wyzwań związanych ze zwiększaniem zaangażowania młodych osób w dbanie o środowisko. Zadaniem wybranych trenerów będzie przeprowadzenie dla uczestników Targów pogłębionych sesji warsztatowych („Tools to Explore”) na wybrany przez siebie temat.

Dofinansowanie

Wynagrodzenie trenerów wynosi 1000 euro, prezenterów 500 euro (organizatorzy gwarantują zakwaterowanie i pokrywają koszty podróży).

Dodatkowe informacje

Szczegóły i sposób nadsyłania zgłoszeń na prezenterów TF Talks: https://www.salto-youth.net/tools/call-for-trainers/call/international-tool-fair-xv-back-to-the-future-call-for-proposals-for-tf-talks.593/

Szczegóły i sposób nadsyłania zgłoszeń na trenerów Tools to Explore: https://www.salto-youth.net/tools/call-for-trainers/call/international-tool-fair-xv-back-to-the-future-call-for-proposals-for-tool-to-explore.594/

stopka strony