Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Europejska gra miejska


Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie soboty, Komisja Europejska ma dla Ciebie super propozycję! Zbierz drużynę i weź udział w bezpłatnej grze miejskiej, organizowanej w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Każdy punkt w grze, na którym czeka na graczy animator, będzie „stacją” kolejową. Gracze realizują zadanie nawiązujące do jej nazwy. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum danego miasta. Uczestnicy gry będą musieli m.in. odnaleźć miejsce ukrycia kolejnych „stacji” i prowadzących je animatorów.

Gra odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 r. równolegle na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Krakowa w godzinach 10.30 – 15.00. 

Kto może aplikować

Do udziału w grze mogą zgłaszać się drużyny, np. rodziny, grupy znajomych czy klasy. Nie muszą być mieszkańcami miasta, w którym organizowana jest gra.

Minimalny wiek uczestników gry to 8 lat. Dzieci poniżej 8. roku życia nie są uczestnikami gry, ale mogą towarzyszyć rodzicom w czasie jej trwania, pod warunkiem stosowania się takiej drużyny do obowiązujących na danym terenie obostrzeń epidemicznych. Przynajmniej 1 osoba w każdej drużynie, zarejestrowanej w grze, musi być pełnoletnia. Osoba pełnoletnia w danej drużynie jest kapitanem drużyny.

Formalności aplikacyjne

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail:

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane wszystkich osób wchodzących w skład drużyny:

  • imiona i nazwiska uczestników;
  • jeden numer telefonu kontaktowego;
  • daty urodzenia wszystkich członków drużyny.

Drużyny można rejestrować od 31 maja do 10 czerwca. Ilość miejsc ograniczona!

Dofinansowanie

Każdy uczestnik za udział w grze otrzyma pakiet gadżetów, a na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody – smartwatche, radia internetowe, aparaty instax oraz dodatkowe upominki.

Dodatkowe informacje

https://ec.europa.eu/poland/events/210525_kierunek_europa_pl