Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Forum Rozwoju Mazowsza


Dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń, 18 debat, ponad 40 Partnerów i 80 ekspertów, a także specjalna strefa przeznaczona dla młodzieży tak będzie wyglądało 12. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się już 6 i 7 grudnia w Warszawie.

Na uczestników wydarzenia czeka interaktywna przestrzeń współtworzona przez organizacje z administracji, biznesu, świata nauki i sektora pozarządowego. Po raz pierwszy swoją przestrzeń otrzymają również uczniowie, studenci, doktoranci i absolwenci, a także osoby z nimi pracujące. Nie zabraknie również stoiska Fundacji Rozwoju Edukacji oraz Eurodesk Polska. 

Szczegółowy harmonogram aktywności Narodowej Agencji i Eurodesk Polska jest dostępny TUTAJ.

 W programie Forum zaplanowano m.in.:

  • W Strefie Młodych, m.in.: pokazy wykorzystania drukarek 3D, rozszerzonej rzeczywistości, aplikacji mobilnych, warsztaty z zakresu kadrowania i storytellingu w tworzeniu angażujących materiałów filmowych, gry komputerowe stworzone przez licealistów, rozmowy z ekspertami od szyfrowania danych, spotkania z przedstawicielami inkubatorów przedsiębiorczości, akceleratorów i centrów transferu technologii, zajęcia z zrobienia peelingów, ek-smoothie, zdrowego jedzenia, warsztaty stolarskie, ciesielskie i odkrywające tajniki lasów.
  • W Strefie Rozwoju Mazowsza, m.in.: prezentacje inwestycji dofinansowanych ze środków europejskich wirtualne wycieczki po mazowieckich instytucjach kultury, pokazy dronów pomiarowych, konsultacje na temat możliwości finansowania biznesu i efektywności energetycznej, spotkania networkingowe 
    dla przedsiębiorców, warsztaty z zakresu autopromocji w biznesie, konsultacje z reklam w mediach społecznościowych, przestrzeń eksperymentalno-kulinarna zorientowana na współtworzenie nowych koncepcji produktów spożywczych, prezentacja możliwości współpracy na rzecz transferu technologii. 
  • W Strefie Zdrowia, m.in.: badania smaku, węchu, słuchu, wzroku, pomiary cukru, ciśnienia, wagi, nauka samobadania piersi, pokazy pierwszej pomocy, konsultacje z dietetykami, psychologami, warsztaty z zakresu niwelowania stresu, dysleksji, koncentracji uwagi. 

Organizator wydarzenia: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Patroni honorowi: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo, Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Zapraszamy do rejestracji na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl.

Oferta pochodzi ze strony: www.forumrozwojumazowsza.pl

stopka strony