Weź udział -

Opublikowane przez: EUROPE DIRECT Rzeszów przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Twoje Wybory


W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku, EUROPE DIRECT Rzeszów zaprasza do udziału III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego “Galeria Plakatu Europejskiego".

Cel

Hasło III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego “Galeria Plakatu Europejskiego” to “Twoje wybory”. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie plakatu dotyczącego wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku, promującego udział w nadchodzących wyborach europejskich.

Kto może aplikować

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba, która w chwili przystąpienia do konkursu: jest pełnoletnia i nie przekroczyła 25 roku życia, a także spełni kryteria określone w regulaminie.  

Zasady

Do konkursu przyjmowane są tylko prace indywidualne. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu nie więcej niż 3 prace, przy czym każda z nich musi stanowić osobną całość. Plakat musi być zaprojektowany w układzie pionowym w rozmiarze 70 cm x 100 cm. Plik musi spełnić poniższą specyfikację: JPG, 2953 x 4134 pixeli, 150 DPI, Przestrzeń kolorów RGB. 

Formalności aplikacyjne

Plik/i o powyższej specyfikacji należy przesyłać do 4 grudnia e-mailowo na adres: europedirectrzeszow@wsiz.edu.pl z adresu nie pozwalającego na jednoznaczną identyfikację autora. 

Dodatkowe informacje

Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody pieniężne o wartości: 1500 zł, 1000 zł. Wszelkie informacje i zasady uczestnictwa w Konkursie dostępne są w regulaminie konkursu dostępnym na stronie: http://www.europe-direct.rzeszow.pl/konkurs-3/.

Organizatorem konkursu jest EUROPE DIRECT Rzeszów przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie,

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Joanna Sowińska
e-mail: jsowinska@wsiz.edu.pl
tel: 178661102
stopka strony