Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

DiscoverEU: czas start!


Ruszyła kolejna edycja konkursu #DiscoverEU, w którym młodzi ludzie mogą wygrać bilety na darmowe przejazdy europejskimi kolejami. Rywalizacja o bilety potrwa do 29 marca!

W konkursie mogą brać udział osiemnastolatkowie, a więc osoby urodzone między 1 lipca 2004 a 30 czerwca 2005.

Aby zawalczyć o wymarzoną podróż, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie konkursu (aktywny od 15 do 29 marca do godz. 12:00). Kolejny etap polega na rozwiązaniu krótkiego quizu. Przyda się do tego wiedza o kulturze i historii Europy oraz o unijnych inicjatywach skierowanych do młodych.

Eurotrip z biletem DiscoverEU musi się odbyć między między 15 czerwca 2023 r. a 30 września 2024 r. i może trwać minimalnie jeden dzień, a maksymalnie miesiąc. W tym czasie młodzi ludzie muszą odwiedzić co najmniej jeden kraj UE, inny niż ten, w którym mieszkają. 

Weronika, Patrycja, Zosia i Ola mają taką podróż już za sobą! We wrześniu 2022 r. przez miesiąc zwiedziły spory kawałek Europy, dotarły do 12 miast i przejechały ponad 4000 km. 

Chcesz się dowiedzieć jak wyglądały ich przygotowania do takiej podróży? A może czekasz na inne programy od UE, które umożliwiają podróżowanie młodym? 

Koniecznie odwiedź “I feel TRAIN to Europe” na Facebooku i Instagramie!

Fb: https://www.facebook.com/ifeeltraintoeurope

Ig: https://www.instagram.com/i_feel_train/

stopka strony