Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Konferencja online programu Erasmus+ Sport


Szukasz możliwości realizacji projektów o tematyce sportowej? Dołącz do wydarzenia i sprawdź, co oferuje program Erasmus+ Sport. 

Program wydarzenia obejmuje:

  1. Debatę nt. edukacji opartej na uniwersalnych wartościach sportu oraz sportu w perspektywie nowej edycji programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.
  2. Priorytety dla projektów programu Erasmus+ i Erasmus+ Sport.
  3. Pięć sesji tematycznych dotyczących różnych aspektów sportu i aktywności fizycznej wraz z możliwościami realizacji działań w poszczególnych obszarach w ramach programu Erasmus+ Sport – z przykładami dobrych praktyk.
  4. Informacje o konkursie programu Erasmus+ Sport na rok 2022 – sesja poświęcona najważniejszym aspektom ubiegania się o fundusze (formalne przygotowanie wniosku).

W sesjach tematycznych wezmą udział eksperci, praktycy, sportowcy, medaliści olimpijscy, koordynatorzy międzynarodowych programów oraz wolontariusze. 

Konferencja odbędzie się w ramach zaproszenia do składania wniosków w marcu i kwietniu 2022. Wydarzenie w formule online będzie zorganizowane na platformie Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i rozpocznie się 21 grudnia 2021 r. o godz. 11:00. 

Formalności aplikacyjne

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez formularz online.

stopka strony