Weź udział -

Opublikowane przez: Sieć Młodych Liderek

Rozwijaj się z Siecią Młodych Liderek!


Leaders around the world (LATW) to nowa seria wydarzeń w ramach Sieci Młodych Liderek. Będziemy spotykać się online z inspirującymi dziewczynami z całego świata, które opowiedzą nam o swoich doświadczeniach. Stawiamy na dialog, obustronną wymianę doświadczeń i rozwój osobisty.

Cel

LATW to platforma, która łączy kultury z różnych stron świata w inspirującym dialogu. Naszym celem jest ukazanie niezwykłych historii młodych liderek, które w swoich środowiskach osiągają
spektakularne sukcesy. Pragniemy, aby dziewczyny z Polski dostrzegły możliwości poza granicami kraju, przekraczając bariery komunikacyjne. Gościmy m.in. dziewczyny z Indii, Norwegii, czy Panamy!

Zasady

Podczas LATW usłyszysz życiowe historie i porady od wyjątkowych młodych kobiet - od naukowczyń po zdobywczynie milionów wyświetleń na YouTube i liderki uczące się na statku jednocześnie okrążając całą Europę. Jeśli potrzebujesz inspiracji albo motywacji do działania, to nasza inicjatywa z pewnością otworzy przed Tobą nowe horyzonty.

Spotkania odbywają się cyklicznie w każdą niedzielę o godz. 17:00 CET w formule online przy użyciu platformy MS Teams. Rozmawiamy w języku angielskim. Bieżące informacje informacje organizacyjne oraz formularze z zapisami komunikujemy na naszych mediach społecznościowych: @smliderki 
Udział w wydarzeniach jest całkowicie darmowy - potrzebujesz jedynie dostępu do internetu! 

Oferujemy networking, inspiracje oraz dobrą zabawę w duchu poszanowania różnorodności kulturowej!

Udział w przynajmniej połowie organizowanych spotkań to również gwarancja otrzymania certyfikatu.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Aleksandra Pikuła
e-mail: partnerships.sml@gmail.com
stopka strony