Weź udział -

Opublikowane przez: Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych

Międzynarodowe seminarium kontaktowe: edukacja/uczenie się przez całe życie


Szukasz partnera do projektu z obszaru edukacji nieformalnej/pozaformalnej? Chcesz nawiązać nowe kontakty w UE? Organizatorzy zapraszają na seminarium online, które odbędzie się 8.10.2021 r., w godzinach 10.00 - 11.30 na platformie Zoom.

Cel

Celem seminarium jest ułatwienie współpracy europejskiej w obszarze uczenia się przez całe życie, edukacji nieformalnej i pozaformalnej, poprzez udostępnienie platformy do wymiany doświadczeń i budowania partnerstw oraz/lub przygotowanie do opracowania projektu na konkurs Erasmus+ Partnerstwa na małą skalę.

Kto może aplikować

Zarówno osoby doświadczone w obszarze współpracy międzynarodowej jak i początkujące. 

Przedstawicielki/przedstawiciele organizacji/ instytucji/ przedsiębiorstw/ grup nieformalnych zainteresowanych współpracą międzynarodową w obszarze edukacji. W sposób szczególny organizatorzy zapraszają osoby poszukujące partnerów do projektów planowanych w ramach Programu Erasmus Plus, Edukacja Dorosłych, Partnerstwa na małą skalę (termin składania wniosków: 3 listopada 2021 r.). Ponieważ wiele organizacji w UE pracujących w obszarze edukacji pracuje również z młodzieżą - spotkanie skierowane jest również do zainteresowanych tym obszarem.  

Formalności aplikacyjne

Rejestracja na wydarzenie będzie otwarta do 7 października, 23:59 CET. Liczba miejsc jest ograniczona do 40. Zapisując się - określ swoje szczególne preferencje związane z tematem - zostaniesz przydzielony/a do grupy o podobnych zainteresowaniach. Formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Aga Dadak
e-mail: bielsko-biala@eurodesk.eu
tel: 511-551-439
stopka strony