Weź udział -

Opublikowane przez: Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych

Międzynarodowe seminarium kontaktowe w obszarze kultury/sztuki/dziedzictwa kulturowego


Dla poszukujących partnerów projektowych, lubiących wymieniać doświadczenia, chcących poszerzyć sieć kontaktów, lubiących posłuchać o czym się mówi w temacie...

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza na pierwsze seminarium kontaktowe (matchmaking) organizowane przez FIRST Network**! Wśród uczestników spodziewane są organizacje zainteresowane współpracą międzynarodową z Polski, Austrii, Węgier, Włoch, Islandii, Słowacji, Chorwacji… a może i innych krajów UE.

Czas i miejsce: Piątek, 25 czerwca, 11.00 - 12.30 CET, Zoom

Celem seminarium jest ułatwienie współpracy europejskiej w obszarze kultury/sztuki/dziedzictwa kulturowego poprzez udostępnienie platformy do wymiany doświadczeń i budowania partnerstw.

By skorzystać:
Nie potrzebujesz mieć wcześniejszego doświadczenia we współpracy międzynarodowej.
Potrzebujesz znać komunikatywnie j.angielski.

Dodatkowe informacje

Seminarium skierowane jest do przedstawicielek/przedstawicieli organizacji/instytucji/przedsiębiorstw/grup nieformalnych zainteresowanych współpracą międzynarodową w obszarze kultury/sztuki/dziedzictwa kulturowego. Mile widziane są zarówno osoby doświadczone w obszarze współpracy międzynarodowej jak i początkujące.

Ramowy program: W pierwszej części wydarzenia poznasz kilka dobrych praktyk związanych ze współpracą międzynarodową w obszarze kultury/sztuki//dziedzictwa kulturowego - konkretnych przykładów projektów. Usłyszysz też o jednej z możliwości dofinansowania współpracy w tym obszarze - o Programie Kreatywna Europa. Druga część spotkania to seminarium kontaktowe - rozmowy w mniejszych grupach, w kilku pokojach wirtualnych. Tu będziesz mieć możliwość zaprezentować pomysł na projekt, wymienić się doświadczeniami, zainicjować nową współpracę, poszerzyć międzynarodowa sieć współpracy... lub po prostu posłuchać, o czym dyskutują inni. Seminarium będzie się działo w j. angielskim (nie zapewniamy tłumaczenia).

Program seminarium jest dostępny TUTAJ.

Rejestracja na wydarzenie: Będzie otwarta do 23 czerwca, 23:59 CET. Liczba miejsc jest ograniczona do 40. Zapisując się - określ prosimy Twoje szczególne zainteresowania związane z tematem - byśmy mogli przydzielić Cię do grupy o podobnych zainteresowaniach. Formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

** FIRST Network to międzynarodowa sieć organizacji społeczeństwa obywatelskiego działających w obszarze uczenia się przez całe życie. Misją FIRST Network jest działanie na rzecz wzmacniania zdolności organizacji społeczeństwa obywatelskiego, aktywnych w tym sektorze, do działania na poziomie międzynarodowym - na rzecz podnoszenia ich innowacyjności i zdolności odpowiadania na zmiany zachodzące we współczesnym świecie.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Aga Dadak
e-mail: faie@fundacjaaie.eu
tel: 511-551-39
stopka strony