Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Youth Talks


Uwielbiasz przemawiać? Chciałbyś podzielić się z innymi swoimi pomysłami i zainspirować ich do działania? Weź udział w projekcie “Youth Talks” i spraw, aby twój głos został usłyszany!

W ramach Europejskiego Roku Młodzieży Komisja Europejska zaprasza młodych ludzi do udziału w projekcie “Youth Talks”. 

Celem projektu jest zebranie grupy najlepszych młodych mówców z całej Europy oraz stworzenie platformy, dzięki której będą mogli dzielić się swoimi pomysłami i historiami z rówieśnikami oraz inspirować ich do angażowania się w sprawy publiczne. 

Masz coś do powiedzenia? Chcesz opowiedzieć swoją historię związaną z np. działaniami społecznymi, zaangażowaniem w walkę o prawa mniejszości lub ochronę przyrody? Nagraj krótkie video (max. 60 sekund) i do 28 sierpnia 2022 wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji “Youth Talks” jest DEMOKRACJA. 

Inicjatywa przeznaczona jest dla młodych ludzi w wieku od 18 do 35 lat.

Organizatorzy projektu spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyłonią grono najlepszych mówców, którzy pod okiem okiem ekspertów przejdą dodatkowo 4-6 tygodniowe szkolenia oratorskie i retoryczne. W dniach 28-29 października zostaną zaproszeni do Brukseli i będą mogli zaprezentować swoje przemowy podczas Level Up – Accelerating Change.

Wszystkie przemówienia zostaną nagrane i zarchiwizowane na platformie EU Academy. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

stopka strony