Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

O polityce zdrowotnej Europy


Biuro PE w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają osoby w wieku 14-30 lat na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Europy”. Tym razem młodzi debatować będą o polityce zdrowotnej.

Uczestnicy porozmawiają o tym, jak Unia Europejska może oddziaływać na kraje członkowskie w zakresie ochrony zdrowia. Poruszą również tematy związane z pandemią COVID-19, która od prawie 2 lat ma wpływ na nasze codzienne życie. Wypracują również rekomendacje dotyczące polityki zdrowotnej, które zostaną przedstawione podczas kolejnej sesji Konferencji w sprawie przyszłości Europy.

Spotkanie odbędzie się online w formule dyskusji z elementami pracy w grupach. W trakcie wydarzenia uczestnicy wezmą również udział w quize wiedzy o PE i powalczą o nagrody.

W spotkaniu weźmie udział dr hab. Iwona Kowalska-Bobko, prof. UJ, dyrektorka Instytutu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykładowczyni akademicka, autorka wielu prac naukowych w dziedzinie zdrowia. 

Moderatorką dyskusji będzie Joanna Pietrasik – współzałożycielka i Prezeska Zarządu Fundacji Civis Polonus.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja otwarta będzie do 22 lutego 2022 lub do wyczerpania limitu miejsc. 

Więcej informacji

stopka strony