Weź udział -

Opublikowane przez: Polska Akcja Humanitarna
PAH_logo_PL (3).png

VI Edukacyjne SPA dla nauczycieli/ek


Polska Akcja Humanitarna zaprasza na szóstą edycję Edukacyjnego SPA – Summer PAH Academy, które ma na celu zadbanie o motywację i dobrostan nauczycieli/ek.

Edukacyjne SPA to 5-dniowe spotkanie dla nauczycieli/ek, podczas którego:

  • zastanowisz  się nad tym, na co nie ma zwykle czasu w codziennej pracy edukatorskiej i stworzysz przestrzeń na rewizję swojej dotychczasowej pracy,
  • spotkasz  innych edukatorów/ki globalnych/e i wzajemnie się wzmocnicie (wymienicie doświadczeniami i inspiracją do działania)
  • w przyjemnych okolicznościach przyrody, zastanowisz się jakie wartości chcesz promować jako edukator/ka w swojej pracy i jak to zrobić bez reprodukcji stereotypów,
  • wspólnie zastanowimy się nad sposobami radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy edukatora/kii globalnego/ej.

Przede wszystkim zapraszamy nauczycieli/ki, które mają już za sobą doświadczenia w upowszechnianiu treści i wartości edukacji globalnej (lub pokrewnych rodzajów edukacji – np. antydyskryminacyjnej, klimatycznej, obywatelskiej, o prawach człowieka).

Termin i miejsce: 10-14 lipca 2022 (niedziela, godz.12 – czwartek, godz. 16), Puszczykowo pod Poznaniem www.osrodek-puszczykowo.pl.

Na zgłoszenia czekamy do środy, 22 czerwca 2022 poprzez formularz: www.bit.ly/SPA2022_formularz.

Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca. Z osobami wybranymi na podstawie formularza zgłoszeniowego, będziemy się kontaktować  telefonicznie. Naszym celem jest dobór zróżnicowanej grupy, która będzie uczyć się od siebie nawzajem.

Wydarzenie jest bezpłatne, a dla osób uczestniczących zapewnimy nocleg w pokojach dwuosobowych oraz wegetariańskie jedzenie. Nie zwracamy kosztów dojazdu.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: edukacja@pah.org.pl

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Łukasz Bartosik
e-mail: lukasz.bartosik@pah.org.pl

Oferta pochodzi ze strony: www.pah.org.pl/spa

stopka strony