Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

VI Europejski Szczyt Edukacyjny


30 listopada 2023 r. odbędzie się szósta edycja European Education Summit. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, można je więc śledzić online.

European Education Summit to coroczne, flagowe wydarzenie europejskiego obszaru edukacji (European Education Area). Dyskusje podczas szóstej edycji będą się koncentrować wokół następujących głównych tematów:

  • Jak można udoskonalić sektory edukacji i szkoleń z korzyścią dla wszystkich?
  • Jakie lepsze inwestycje w kształcenie i szkolenia będą planować kraje UE?
  • Jak zapewnić niezbędne umiejętności do odniesienia sukcesu w obliczu transformacji ekologicznej i cyfrowej?

Decydenci z instytucji unijnych i z krajów członkowskich, a także kluczowi interesariusze ze społeczności edukacyjnej i szkoleniowej z całej UE pochylą się nad pomysłami oraz analizą najlepszych praktyk, tak by odpowiedzieć na powyższe i inne pytania. Wezmą pod uwagę nowe perspektywy, a także przyjrzą się innowacyjnym rozwiązaniom, tak aby – zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia – europejski obszar edukacji mógł służyć wszystkim.

Spotkanie w formie stacjonarnej odbywa się w Brukseli, jednak będzie można je również śledzić na żywo online 30 listopada 2023 r. od godz. 9:30. Informacje o transmisji pojawią się na powyższej stronie oraz profilu Erasmus+ na Facebooku.

Więcej informacji

stopka strony