Weź udział -

Opublikowane przez: Program Projektor
Projektor-Logo-Basic-Kolor-CMYK.jpg

Wakacyjne Warsztaty z PROJEKTOREM

Połącz wolontariat z relaksem na łonie natury! Wyjedź do małej miejscowości, podziel się z dziećmi swoją pasją i odpocznij w otoczeniu przyrody.


Marzysz o wyjeździe, który nie tylko pozwoli Ci się odprężyć się w otoczeniu przyrody, ale także da Ci możliwość samorozwoju oraz dzielenia się swoimi zainteresowaniami i umiejętnościami z innymi? Jeśli tak, to PROJEKTORowy "wolocation" jest dla Ciebie!

Czym jest wolocation?

Wolocation" to innowacyjna forma wyjazdu, która łączy wolontariat z wypoczynkiem. Podczas „wolocation" studenci-wolontariusze podróżują do malowniczych małych miejscowości. Przez połowę dnia prowadzą zajęcia z dziećmi z lokalnej społeczności. Dzielą się swoimi pasjami, umiejętnościami i zainteresowaniami. Od nauki języków obcych przez sztukę, muzykę, sport po nauki ścisłe. Możliwości są nieograniczone! W drugiej połowie dnia natomiast - mają czas i przestrzeń na relaks.

Jak to działa?

  • Rekrutacja

Wypełnij formularz [klik] i wybierz jedną z malowniczych małych miejscowości na PROJEKTORowej mapie. Możesz zgłosić się wspólnie ze znajomymi lub poznać kogoś nowego w ramach PROJEKTORa. 
 

  • Przygotowanie 

Weź udział w e-learningu o metodach pracy z dziećmi oraz w konsultacjach online z pracownikami Programu. Podpisz także oświadczenie wolontariusza. 
 

  • Podróż 

Wyjedź na 3 dni do małej miejscowości. Masz zapewniony nocleg i wyżywienie. Otrzymujesz także kieszonkowe na pokrycie kosztów dojazdu i zakup materiałów na zajęcia.
 

  • Dzielenie się pasją 

Wspólnie z innymi wolontariuszami poprowadź zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat. Warsztat trwają 3 dni (po 5 godzin dydaktycznych dziennie). Podziel się z dziećmi tym, co Cię interesuje — pasją do muzyki, malarstwa, języków obcych, nauk ścisłych albo literatury. Możliwości są nieograniczone! 
 

  • Odpoczynek

W czasie wolnym zrelaksuj się na łonie natury lub poznaj okolicę. Odpocznij od zgiełku miasta i naładuj baterie wśród przyrody. 
 

  • Ewaluacja i certyfikat

Po zakończeniu zajęć z dziećmi wypełnij ankietę ewaluacyjną i otrzymaj z certyfikat! 

Dlaczego warto dołączyć?

Wolocation" oferuje wyjątkową szansę na połączenie przyjemności z pożytecznością. Poprzez prowadzenie zajęć z dziećmi, nie tylko zyskasz satysfakcję z pomagania innym, ale także rozwiniesz się osobiście i zawodowo, ucząc się nowych umiejętności, budując swoją empatię i sprawdzając się w pracy zespołowej.

Dodatkowo, wolocation" umożliwia Ci poznanie nowych ludzi i zrelaksowanie się wśród przyrody. W czasie wolnym możesz wybrać się na spacer po pobliskich szlakach, zanurzyć się w książce na brzegu jeziora lub po prostu delektować się spokojem wiejskiego życia. Możliwości jest więcej niż jesteś w stanie sobie teraz wyobrazić!

Wybierz malowniczą małą miejscowość z mapy i wypełnij formularz zgłoszeniowy! 

https://www.projektor.org.pl/zapisy/student/ 

Jest dostępnych tylko 100 miejsc dla wolontariuszy i wolontariuszek z całej Polski. 

Jeśli jesteś gotowy na przygodę, która pozwoli Ci zrobić różnicę w świecie, jednocześnie dając Ci możliwość relaksu i czerpania radości z natury, to wolocation" jest dla Ciebie! Dołącz do PROJEKTORa i stwórz coś pięknego dla lokalnych społeczności i dla siebie!

 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej: https://www.projektor.org.pl/student/

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Michalina Broda
e-mail: biuro@projektor.org.pl
tel: 507 703 240

Oferta pochodzi ze strony: https://www.projektor.org.pl/student/

stopka strony