Granty -

Sportowy fundusz stypendialny "Skok w marzenia"


Trwa nabór zgłoszeń do VII edycji funduszu stypendialnego dla najzdolniejszych młodych sportowców. 

Z inicjatywy Fundacji Moniki Pyrek oraz firmy Netto Polska powstał Fundusz Stypendialny – Skok w marzenia. 

Celem działania funduszu jest wspieranie rozwoju karier sportowych młodych i wyjątkowo uzdolnionych ludzi. Fundacja Moniki Pyrek razem z partnerem, firmą Netto, wyszukuje młodych sportowców wybitnie utalentowanych w danej dziedzinie sportu i otacza ich fachową opieką na poziomie wsparcia merytorycznego, jak i finansowego.

W ramach działania funduszu stypendialnego młodzi sportowcy mają szansę rozwinięcia skrzydeł i wykonania ich „skoku w marzenie” m.in. poprzez przyznanie stypendium sportowego.

 

Jak zostać stypendystą

  1. Zapoznaj się z Regulaminem Funduszu
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  3. Nagraj filmik (max. 1 min. ), w którym odpowiadasz na pytanie – „Dlaczego to właśnie TY powinieneś/powinnaś zostać stypendystą Funduszu Stypendialnego i w jakie marzenie chcesz skoczyć?
  4. Udostępnij film (na swoim profilu FB lub Instagram, ewentualnie YouTube, zachęcamy do aktywności w social media) i oznacz profil Fundacji, a link wstaw do formularza zgłoszeniowego.
  5. Upewnij się, że polubiłeś profil Fundacji na FB i Instagramie.
  6. Prześlij formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami i umieszczonym linkiem do filmiku za pośrednictwem internetowego systemu zgłoszeń dostępnego na stronie.

Szczegóły na stronie internetowej Fundacji Moniki Pyrek

#stypednium #sport #karierasportowa #stypendiumsportowe #skokwmarzenia #fundacja #fundacjamonikipyrek #lekkoatletyka

stopka strony