Organizacje

Międzynarodowe Nowozelandzkie Stypendia Doktoranckie

Wellington, Polska

160 Lambton Quay, 6144

tel.: +64 4 472 0788
email: info@studyinnewzealand.com
www: http://www.studyinnewzealand.com/

Dla studentów zagranicznych studia w Wellington są okazją do zdobycia światowej klasy edukacji i nauki bezpośrednio od ekspertów. Nauczyciele i wykładowcy mają silne powiązania z przemysłem, a uczniowie uczą się rzemiosła na standardowych narzędziach i technologii. Dzięki bliskim powiązaniom między branżami Wellington a instytucjami edukacyjnymi uczniowie mogą nawiązywać kontakty, nawiązywać wpływowe kontakty i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe w zakresie CV.

Wellington to nie tylko żywe środowisko do nauki - to także niesamowite miejsce do życia. Wellington, określany przez Lonely Planet jako „najfajniejsza mała stolica na świecie”, łączy kulturę wielkomiejską z małomiasteczkowym urokiem. Do centrum Wellington można łatwo dotrzeć pieszo, dzięki czemu studenci mogą łatwo spotkać się z przyjaciółmi i cieszyć się kulturą kawiarni, życiem nocnym i sceną artystyczną.

Wszystkie trzy uniwersytety znajdują się w odległości 15 minut spacerem od centrum miasta. Wellington jest doskonałym miejscem dla zagranicznych studentów na zdobycie umiejętności życiowych w bezpiecznym, integracyjnym i pięknym otoczeniu.


stopka strony