Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Appetiser online - zasmakuj w działaniach międzynarodowych

Wprowadzenie do korzystania z programów Erasmus+ oraz EKS w międzynarodowej pracy z młodzieżą.


Pracujesz z młodzieżą? Masz już doświadczenia w projektach lokalnych, ale chciałbyś sięgnąć dalej? Zdobądź pierwsze pozytywne doświadczenia z międzynarodowymi projektami młodzieżowymi i zainspiruj się do korzystania z programów Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności!

Kurs skupia praktyków, którzy działają lokalnie na rzecz młodzieży w całej Europie. Ideą szkolenia jest przekazanie uczestnikom tego doświadczenia w kontekście pracy z młodymi ludźmi w wymiarze międzynarodowym. Poruszone zostaną tematy takie jak: uczenie międzykulturowe, edukacja pozaformalna, komunikacja w projektach międzynarodowych, działania online, wsparcie programów Erasmus+ i EKS, najlepsze praktyki. Kurs ma za zadanie dać uczestnikom przestrzeń do samodzielnego odkrywania zalet „międzynarodowości”.

Jeśli więc masz doświadczenie w pracy z młodzieżą/lidera na poziomie lokalnym, a mimo to nie organizowałeś międzynarodowych działań młodzieżowych w ramach programu Erasmus+ czy EKS, jeśli chcesz wiedzieć więcej o możliwościach międzynarodowych wymian młodzieży, wolontariatu lub projektów szkoleniowych dla osób pracujących z młodzieżą to Appetiser jest dla Ciebie!

Kto może aplikować

  • pracownicy młodzieżowi,
  • liderzy młodzieżowi,
  • menadżerowie projektów młodzieżowych,
  • trenerzy młodzieżowi,
  • młodzież.

Formalności aplikacyjne

Poszczególne Narodowe Agencje dokonają wstępnej selekcji kandydatów ze swoich krajów. Organizator dostosuje listę uczestników i poinformuje wszystkich wnioskodawców o wyniku selekcji. Aby zarejestrować się na wydarzenie, zaloguj się na tę stronę.

Dodatkowe informacje

Inicjatywa finansowana jest z programu Erasmus+

Więcej informacji

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Stella Rousou
e-mail: srousou@onek.org.cy
tel: 35722402691

Oferta pochodzi ze strony: https://trainings.salto-youth.net/9568

stopka strony