Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Bieg Erasmusa 2020


W roku 2020 nic nie jest jednak takie, jak było wcześniej. Zmienia się także Bieg Erasmusa - w tym roku przyjmuje formułę rywalizacji zdalnej. Jednak najważniejsze pozostaje bez zmian - to okazja do zdrowej rywalizacji i pokonywania własnych słabości!

Cel

Bieg Erasmusa odbędzie się w dniach 15-17 października 2020 r. Bieg może odbywać się w całej Polsce, w dowolnie wybranym przez drużynę miejscu. Dystans Biegu nie jest określony, zawodnicy biegną przez godzinę, zapisując trasę za pomocą darmowej aplikacji Endomondo.

Ambasadorką wydarzenia jest Oktawia Nowacka, mistrzyni świata, medalistka olimpijska z Rio. W ramach współpracy z Biegiem Erasmusa Oktawia stworzyła cykl materiałów treningowych i szkoleniowych w formie multimedialnej, wzbogacony o konspekty zajęć, do wykorzystania przez nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów.

Kto może aplikować

Prawo startu w biegu mają:
a) osoby powyżej 18 roku życia;
b) osoby powyżej 16 roku życia, które prześlą do organizatora pisemną zgodę na udział oraz na wykorzystanie wizerunku (do pobrania ze strony internetowej Biegu na około miesiąc przed rywalizacją), podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów;
c) osoby powyżej 10 roku życia,  pod  warunkiem uczestnictwa pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna i przedstawieniu wymaganych zgód.

Zgłaszać mogą się nie tylko osoby indywidualne, ale również szkoły, kluby i inne instytucje.

Sztafeta musi składać się z 4 osób.

Dodatkowe informacje

Rejestracja

Fanpage na Facebooku

stopka strony