Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

EFML 2024


Od 17 do 19 kwietnia 2024 r. w Warszawie, podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży, odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Forum Młodych Liderów. Rejestracja na wydarzenie potrwa do 17 marca.

Europejskie Forum Młodych Liderów (European Forum of Young Leaders) to międzynarodowe wydarzenie dla młodych, aktywnych ludzi, którzy chcą wymienić się doświadczeniami, a także podzielić opiniami z liderami z Polski oraz zagranicy. Organizowane jest przez SALTO Eastern Europe and Caucasus oraz Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności (FRSE). Tradycyjnie skupi młodych pracowników, którzy mocno angażują się w promowanie uczestnictwa młodzieży i aktywnego obywatelstwa. Stanowi także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z działaczami i liderami opinii z całej Europy oraz zaprezentowania swoich działań i inicjatyw.

Forum kierowane jest przede wszystkim do młodych pracowników, liderów, menedżerów oraz kreatorów polityk młodzieżowych. W wydarzeniu wezmą udział zainteresowani z krajów Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego oraz Bałkanów Zachodnich. Zgłoszenia można wysyłać do 17 marca 2024 r.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży, którego przewodnie hasło brzmi “Voice Your Vision!”.

Więcej informacji 

stopka strony