Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Jak z sukcesem złożyć wniosek do programu Erasmus+ Sport?


22 lutego odbędzie się webinar przeznaczony dla organizacji i instytucji planujących w 2022 roku składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu Erasmus+ Sport.

Zaproszenie do składania wniosków w obszarze sportu w 2022 r. obejmuje 4 działania: Partnerstwa na rzecz współpracy, Partnerstwa na małą skalę, Niekomercyjne, europejskie imprezy sportowe oraz Budowanie potencjału. Na przełomie stycznia i lutego br. Komisja Europejska zorganizowała dwudniowy Info Day dotyczący programu Erasmus+ Sport. Przygotowując materiały webinarów Zespół ds. Sportu uwzględnił wszystkie istotne informacje i wytyczne przekazane podczas tego wydarzenia, które pomogą Państwu przygotować dobry projekt.

Program ramowy:

Wtorek, 22 lutego 2022 r., 12.00–13.30
• Proces wnioskowania: część B i C
• Kryteria oceny
• Uwagi i wskazówki. Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów?

Rejestracja
Udział w webinarze jest nieodpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji:
(poprzez aplikację mobilną ClickMeeting Webinars – ID wydarzenia: 897-795-194)

Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych udziałem w webinarze do wypełnienia ankiety badawczej, która pomoże wstępnie określić własny potencjał i możliwości ubiegania się o środki na realizację projektów, a prowadzącym webinar umożliwi lepsze zdefiniowanie i pełniejsze zrozumienie potrzeb aplikujących. Wypełnienie ankiety powinno zająć od kilku do kilkunastu minut.

Więcej informacji o programie Erasmus+ Sport, wraz z opisami działań i wytycznymi programu, można znaleźć na stronie www.erasmusplus.org.pl/sport oraz w Przewodniku po programie Erasmus+. 

Tegoroczny nabór na większość działań (małe i duże partnerstwa oraz niekomercyjne imprezy sportowe) zakończy się 23 marca.

stopka strony