Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Młode liderki biznesu poszukiwane!


Jesteś młodą, ambitną kobietą? Czeka na Ciebie renomowany program, który da Ci umiejętności miękkie i biznesowe, niezbędne na rynku pracy. 

Do programu rekrutowane są 24 uczestniczki z krajów obszaru Centralnej i Wschodniej Europy (CEE). Panele szkoleniowe mogą prowadzić eksperci zagraniczni. Działania w projekcie (z wyłączeniem procesu rozwojowego) prowadzone są w języku angielskim. 

Program łączy działania marketingowe, komunikacyjne, wizerunke z rozwojem osobistym i zawodowym. Podczas Akademii uczestniczki współpracują z koleżankami z innych krajów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami, prowadząc prace badawcze oraz pisząc raport na temat sytuacji kobiet na rynku pracy w obszarze CEE. 

Działania kierowane są do młodych, przedsiębiorczych kobiet, aspirujących do zajmowania w przyszłości stanowisk menadżerskich oraz pełnienia roli liderek kształtujących środowisko pracy. 

Kto może aplikować

W projekcie udział mogą wziąć kobiety z obszaru Europy Środkowej i Wschodniej – studentki ostatnich lat, lub absolwentki do 27 roku życia, kierunków studiów jak prawo, finanse, opieka medyczna, marketing, IT, energetyka, psychologia, ze szczególnym uwzględnieniem STEM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, matematyka).

Dodatkowe informacje

https://www.eurodesk.pl/granty/akademia-liderek-biznesu 

stopka strony