Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

O włączeniu i różnorodności w edukacji


NA programów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zaprasza na międzysektorowe seminarium nt. włączenia i różnorodności w edukacji, które odbędzie się 7 listopada w formule online (aplikacja MS Teams) w godz. 14:00-16:30.

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z założeniami priorytetu programu Erasmus+ Włączenie i różnorodność oraz z przykładami działań, które mogą służyć jako inspiracja w realizowanych projektach/przygotowywanych wnioskach.

Wydarzenie adresowane jest do beneficjentów oraz przyszłych wnioskodawców ze wszystkich sektorów programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności, w szczególności do osób bezpośrednio zaangażowanych w przygotowanie i realizację projektów.

W ramach seminarium przewidziane są: sesja plenarna nt. założeń priorytetu oraz dostępnych metod i narzędzi, równoległe sesje dla każdego z sektorów, a także krótka debata ekspertów ds. włączenia biorących udział w sesjach sektorowych. 

Każdy z uczestników może wziąć udział tylko w jednej sesji sektorowej.

Zainteresowane udziałem w seminarium osoby zapraszamy do rejestracji najpóźniej do 2 listopada br. za pomocą formularza dostępnego pod tym linkiem.

Więcej informacji

Do zarejestrowanych osób zostanie wysłany link z dostępem do webinarium.

stopka strony