Weź udział -

Opublikowane przez: Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych

Shapers of the Future 2022


Trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu rozwojowego dla młodych liderów, którzy dbają o dobro społeczne i publiczne oraz interesują się innowacyjnością.

Dołącz do Shapers of the Future!

Ta edycja projektu będzie wyjątkowa! Wspólnie udamy się za miasto, aby w otoczeniu natury zdobywać wiedzę i fajnie spędzać czas.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu Design Thinking, nawiążesz nowe znajomości oraz będziesz świetnie się bawił. Tak, zabawa to ważny element efektywnego zdobywania wiedzy! Szczegółowy harmonogram znajdziesz na stronie projektu.  

Pod okiem doświadczonych trenerów przejdziesz przez cały proces Design Thinking i nauczysz się wykorzystać metodę w tworzeniu innowacji społecznych. Zdobędziesz też kompetencje przydatne na rynku pracy.

Projekt odbywa się w Brzoskwini (ok. 15 km od Krakowa). Tam znajduje się Zacisze - urokliwy domek i przestrzeń na łonie natury - gdzie wspólnie spędzimy 4 dni. 

Kto może aplikować

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych innowacjami społecznymi, szczególnie działaczy społecznych, politycznych oraz pracowników sektora publicznego. 

Formalności aplikacyjne

Udział bezpłatny! Zgłoszenie możesz wysłać za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/KSAweGjiHrfYKgiB7

Dodatkowe informacje

Zapewniamy zakwaterowanie w urokliwym Zaciszu, lunche oraz inne atrakcje zaplanowane w trakcie wyjazdu. Po Twojej stronie będzie tylko przyjazd do miejsca zbiórki (Kraków) oraz powrót do domu.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Katarzyna Habryn
e-mail: katarzyna.habryn@warsztat.org.pl

Oferta pochodzi ze strony: https://sof2022.gr8.com/

stopka strony