Weź udział

Kongres Młodzieży w Grotnikach

Zgłąb temat neuroróżnorodności i stań się liderem zmiany społecznej! Warsztaty, panele i praktyczne zajęcia czekają na Ciebie.

Data publikacji
opublikowane przez:
logo HWR

Fundacja Holistyczne Wsparcie Rozwoju zaprasza do udziału w Kongresie Młodzieży, który odbędzie się w Grotnikach w dniach 23-25.08.2024. Hasło przewodnie wydarzenia to “Celebracja różnorodności”.

Podczas intensywnych, trzech dni uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w praktycznych warsztatach, inspirujących dyskusjach panelowych oraz zajęciach praktycznych, skupiających się na kluczowych aspektach neuroróżnorodności. Tematy, które omówimy, obejmują:

🔹 Warsztaty Edukacyjne: Naucz się, jak wspierać osoby z różnymi typami umysłów i jak czerpać z ich unikalnych perspektyw.
🔹 Dyskusje Panelowe: Weź udział w inspirujących panelach z udziałem liderów społecznych i innych osób dzielących się swoimi doświadczeniami.
🔹Zajęcia Praktyczne: Doświadcz neuroróżnorodności poprzez interaktywne ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i docenić różnorodność umysłów. 

Kto może aplikować

Do zgłoszenia zapraszamy osoby od 18 do 30 roku życia → LINK

Miejsce
Grotniki, Polska

Kiedy
23.08.2024 - 25.08.2024 r.

Termin zgłoszeń

Finansowanie obejmuje

Program / Źródło finansowania

Erasmus+ Młodzież, Akcja 1 - Wymiany młodzieży

Zobacz także

weź udziały .png
#konkurs

Młodzi innowatorzy

Studenci, młodzi przedsiębiorcy i aktywiści wykorzystujący w działaniach społecznych nowe technologie mogą zgłaszać swoje projekty do WSA Young Innovators Awards.