Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Za rok w Europie


Czy metaverse to zapowiedź kolejnej rewolucji technologicznej i czy jesteśmy na nią gotowi? Przedstawicielstwo KE zaprasza na trzecią dyskusję z cyklu “Za rok w Europie”.

Metaverse opanował wyobraźnię specjalistów od marketingu. Od początku roku już kilkadziesiąt światowych marek zorganizowało kampanie reklamowe w rzeczywistości tworzonej równolegle do tej, w której żyjemy. W tym drugim świecie można już przymierzać i kupować ubrania, wystawiać cyfrowe działa sztuki, oglądać koncerty czy pokazy mody. Czy to zapowiedź kolejnej rewolucji technologicznej i czy jesteśmy na nią gotowi? Czy nowe technologie są odpowiedzią na wszystkie nasze problemy? – zapytamy gości ostatniego spotkania z cyklu „Za rok w Europie”. Porozmawiamy też o tym, jak prawdę chronić się w wirtualnym wymiarze. Będzie też zatem o dezinformacji i fake newsach.

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Rzyman, Zielony Przedsiębiorca i dziennikarz, autor Zielonego Podcastu, Ambasador Cyfrowy UE, a jego gośćmi będą:

  • Artur Kurasiński – przedsiębiorca, twórca, inwestor, obserwator zjawisk związanych z technologią, Ambasador Cyfrowy UE.
  • Piotr Stanisławski – współtwórca bloga „Crazy Nauka”, dziennikarz naukowy i technologiczny, popularyzator nauki.

Kiedy?
6 października 2022, godz. 18:30
Gdzie?
Centrum Praskie Koneser, Warszawa 

Wstęp wolny.

Więcej informacji 

stopka strony