Weź udział Spotkanie informacyjne

PUBLIKUJ Z NAMI!

Twoja organizacja wysyła uczestników na projekty, oferuje szkolenia, staże, wolontariat i inne możliwości rozwoju? Poinformuj o nich na naszej stronie. Zarejestruj się i zyskaj dostęp do Strefy Publikatorów Eurodesk Polska.


Plakat projektu

Przyszłość Europy w rękach młodych!

Wiesz, że każdy młody człowiek, niezależnie od faktu ukończenia lub nie 18 lat ma prawo się wypowiadać, mieć własne zdanie i mieć gdzie je wyrażać? A co powiesz na dyskusję na temat przyszłości Europy? Dołącz do serii spotkań w projekcie "Przyszłość Europy w rękach młodych"!... »

Termin zgłoszenia:  30.11.2021
efbdfe4fecd52021e1191f76bc33a74a.jpg

EKSplozja pomysłów

Wiesz, że chcesz zmieniać swoje otoczenie, ale nie wiesz, jak zacząć realizować projekt i gdzie ubiegać się o fundusze? Czeka bezpłatne szkolenie dla młodych społeczników!... »

Termin zgłoszenia:  10.11.2021
open cafe rzeszów

Open Cafe - anglojęzyczne spotkania kulturowe w Rzeszowie

Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO zaprasza na cotygodniowe anglojęzyczne spotkania pod hasłem Open Cafe. Głównym celem inicjatywy jest promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa. Spotkania odbywają się w każdą środę o godzinie 18.00 w rzeszowskim Urban Lab-ie przy ul. 3 Maja 13.  Wstęp jest bezpłatny.... »

Termin zgłoszenia:  15.12.2021