Weź udział -

Opublikowane przez: Związek stowarzyszeń ESN Polska

Discover Europe 2023


Discover Europe 2023 to dwudziesta jubileuszowa edycja największego ogólnoeuropejskiego konkursu fotografii studenckiej. Weź udział i rozwijaj swoją pasję!

“Po raz kolejny inspirujemy, odkrywamy i dzielimy się tym, co dla nas najważniejsze – koncepcją naszego wspólnego domu, jakim jest Europa. Już od 2004 roku jesteśmy tu, by poznawać Wasze wizje Starego Kontynentu, a cel i założenia konkursu od początku pozostają takie same – nawiązanie dialogu międzykulturowego między studentami polskimi i zagranicznymi oraz wspieranie aspirujących, młodych fotografów.” – piszą organizatorzy.

Zasady

Konkurs kierowany jest do osób studiujących na uczelniach na terenie UE i Wielkiej Brytanii, które są członkami programu Erasmus+. Możesz zgłosić maksymalnie 6 zdjęć w kategoriach:

  • Discover People - zdjęcia prezentujące przeróżne twarze Europejczyków;
  • Discover Nature - zdjęcia prezentujące europejską naturę i promujące świadomość w zakresie ochrony środowiska;
  • Discover Treasure of the Woods - zdjęcia przedstawiające oblicze terenów zielonych wokół nas, uświadamiające o potrzebie ich ochrony;
  • Discover Architecture - zdjęcia zatrzymujące w kadrze unikalne miejsca, które kryje w sobie Europa.

Formalności aplikacyjne

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2023. Następnie Jury wybierze 3 najlepsze prace z każdej kategorii konkursowej, a także do 7 wyróżnień w każdej z nich. Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa w maju 2023, na której odbędzie się uroczyste wręczenie nagród, a także wernisaż prac konkursowych.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Dominika Guzik
e-mail: esn.eurodesk@eurodesk.pl

Oferta pochodzi ze strony: https://discovereurope.esn.pl/en/

stopka strony