Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Jak publikować na eurodesk.pl – webinar


Eurodesk Polska zaprasza na spotkanie online poświęcone publikowaniu ofert i ogłoszeń na stronie internetowej eurodesk.pl.  

Kto może wziąć udział w webinarium?

Możliwość publikowania informacji na eurodesk.pl to najnowsza oferta Eurodesk Polska. W pierwszej kolejności przeznaczona jest dla organizacji i instytucji szukających – także na ostatnią chwilę – wolontariuszy, stażystów, uczestników do krajowych i międzynarodowych projektów, szkoleń, wydarzeń. Do współpracy zapraszamy też podmioty komercyjne.  

Czego dotyczy spotkanie?

W trakcie spotkania pokażemy, jak publikować oferty na naszej stronie (choć to naprawdę bardzo proste), powiemy, dlaczego warto je publikować (m.in. dlatego, że lotem błyskawicy trafią do tysięcy odbiorców w całej Polsce) i jakie benefity czekają na tych, którzy będą je publikować (a wcale nie są to tylko supergadżety Eurodesk Polska).

Webinarium „Jak publikować oferty na stronie Eurodesk Polska?” odbędzie się 1 czerwca 2021 r. o godz. 10:00. Potrwa pół godziny.  Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Zapraszamy! 

UWAGA: publikowanie ofert dotyczących rekrutacji uczestników na projekty jest możliwe o ile nie jest to sprzeczne z zasadami danego programu, np. Erasmus+. W takich przypadkach wciąż możliwe jest dodawanie ogłoszeń o wydarzeniach upowszechniających czy nieerasmusowych. 

Link do spotkania: https://zoom.us/j/91892260430
Więcej informacji: https://www.eurodesk.pl/publikuj-z-nami

stopka strony