Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Jak wojna w Ukrainie wpływa na UE?


Biuro PE w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają osoby w wieku 14-30 lat na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Europy”. Tym razem tematem dyskusji będzie wojna w Ukrainie i jej wpływ na politykę i gospodarkę UE. 

Uczestnicy spotkania porozmawiają o tym, jak doszło do wybuchu wojny w Ukrainie i możliwych scenariuszach rozwoju tego konfliktu. Omówią również działania, które podjęła Unia Europejska wraz z partnerami, aby poprawić sytuację na Starym Kontynencie. Wypracują też rekomendacje dla polityki bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Spotkanie odbędzie się w formule dyskusji z elementami pracy w grupach. 

W wydarzeniu weźmie udział ekspert, dr Spasimir Domaradzki, doktor nauk o polityce, członek Team Europe, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uczelni Łazarskiego.

Dyskusję moderować będzie Joanna Pietrasik – współzałożycielka i Prezeska Zarządu Fundacji Civis Polonus.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

  • Zarejestruj się na platformie: https://wspolnie.eu/pl/.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Dołącz do spotkania we wtorek, 29 marca 2022 r. o godz. 17:00 poprzez link, który otrzymasz dzień wcześniej na podany adres e-mail.

Porozmawiajmy WSPÓLNIE o przyszłości Europy!

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Kamil Dejna
e-mail: kamil.dejna@civispolonus.org.pl
stopka strony