Weź udział -

Opublikowane przez: STOWARZYSZENIE LEVEL UP
logo LEVEL UP

Międzypokoleniowy pokaz mody


Stowarzyszenie LEVEL-UP z Łodzi zaprasza na wyjątkowy, międzypokoleniowy pokaz mody, w którym wystąpią seniorzy oraz młodzież. 

Międzypokoleniowy pokaz mody to ostatnia z inicjatyw planowanych w ramach projektu 'Nie starzej się za szybko', a jednocześnie podsumowanie kilkumiesięcznych działań. 

W ramach wydarzenia na scenie wystąpią seniorzy oraz młodzież, którzy zaprezentują różnego rodzaju stroje, potwierdzając tym samym, że każdy z nas nosi w sobie wewnętrze piękno, które nie przemija pomimo upływu lat. 

Oprócz części artystycznej odbędzie się również podsumowanie projektu oraz drobny poczęstunek. 

Celem wydarzenia, jak i całego projektu, jest integracja międzypokoleniowa oraz aktywizacja społeczna seniorów z województwa łódzkiego. Organizatorom zależy, aby ta wartościowa inicjatywa została zauważona przez jak największą liczbę osób, dlatego do obejrzenia pokazu zapraszają wszystkich, nie tylko seniorów

Wstęp wolny!

Jak się zgłosić

Chętne do udziału osoby (jako widownia) proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub napisanie maila info@levelupngo.com.

Termin rejestracji: 1 grudnia 2022, 23:59

Osoby, które chciałyby wziąć aktywny udział w pokazie i wystąpić na scenie jako model i modelka proszone są o jak najszybszy kontakt z koordynatorem projektu pod nr. tel.: 735171591 lub mailowo: info@levelupngo.com.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Dominika Wiecha
e-mail: info@levelupngo.com
stopka strony