Opublikowane przez: Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO

Open Cafe - anglojęzyczne spotkania kulturowe w Rzeszowie

Podkarpackie otwarte na świat!


Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO zaprasza na cotygodniowe anglojęzyczne spotkania pod hasłem Open Cafe. Głównym celem inicjatywy jest promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa. Spotkania odbywają się w każdą środę o godzinie 18.00 w rzeszowskim Urban Lab-ie przy ul. 3 Maja 13.  Wstęp jest bezpłatny.

Open Cafe to dokonała okazja do nawiązania nowych znajomości, szlifowania języka angielskiego i wymiany poglądów. Z kubkiem gorącej kawy bądź herbaty w dłoni, organizatorzy tworzą  przestrzeń do odkrycia innych kultur, podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz do uczestnictwa w ciekawych zajęciach i warsztatach. Open Café jest również miejscem do dyskusji oraz poszerzania wiedzy i świadomości na temat lokalnych i globalnych problemów społecznych.

Udział w spotkaniach jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych!

Wydarzenia się realizowane jako część projektu “Borderless Dialogue: Social Integration through Non-Formal Education” numer  2019-3-PL01-KA205-077512. Sfinansowano z budżetu Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus Plus. 

Opłaty uczestników

  • Udział bezpłatny

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Beata Szmuc
e-mail: beata@goinpro.org

Oferta pochodzi ze strony: https://www.facebook.com/goinpro.org/events

stopka strony