Weź udział -

Opublikowane przez: Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia
logo fundacji Integralia

Sprawny staż


17 ofert płatnych staży w IKEA, Bayer, Siemens Healthineers i ERGO HESTIA. Najlepsi kandydaci mają szansę na kontynuację kariery! 

O projekcie

Sprawny staż to ogólnopolski program płatnych staży skierowany do studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami. Staże odbędą się w dużych i uznanych firmach jak Bayer, IKEA, Siemens Healthineers oraz ERGO Hestia. Przedsiębiorstwa te połączyły siły, by stworzyć przyjazne miejsca pracy i pomóc młodym ludziom w rozpoczęciu kariery zawodowej. Organizatorem programu Sprawny staż jest Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia. Aktualne informacje i oferty znajdziesz na stronie www.sprawnystaz.pl.

Firmy przygotowały staże wakacyjne w wielu różnych obszarach: 
• IKEA - globalna marka artykułów wyposażenia domu mająca sklepy w ponad 60 krajach. IKEA zorganizuje 3 miejsca stażowe w Warszawie i Jankach pod Warszawą. Oferty dotyczą obszarów związanych z pracą z ludźmi jak: rekrutacja, onboarding, Employer Branding.
  • ERGO Hestia - jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, którą tworzy 3 tysiące pracowników, ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm. ERGO Hestia przygotowała 5 staży, w tym staż w obszarze analitycznym (aktuariat, pricing, modelowanie ryzyka, finanse oraz big data), kreatywnym (marketing online, komunikacja, HR), prawnym i technicznym. Oferuje zwrot kosztów zakwaterowania, dzięki czemu stażyści z całej Polski mogą mieszkać i pracować w Sopocie bezpośrednio nad morzem. 
• Siemens Healthineers – wiodący dostawca technologii medycznych z ponad 125-letnim doświadczeniem. Firma zorganizuje staże w 4 różnych działach w siedzibie mieszczącej się w centrum Warszawy, m.in. staż w dziale prawnym, dziale administracji, logistyki i produktowym. Na niektórych stanowiskach istnieje możliwość pracy hybrydowej. 
• Bayer - jeden z największych koncernów chemicznych i farmaceutycznych specjalizujący się w dziedzinach: opieka zdrowotna i rolnictwo. Bayer oferuje 5 staży w formie zdalnej, m.in. w obszarze informatyki, analizy danych i finansów. To okazja do wykorzystania znajomości języka angielskiego, którym pracownicy posługują się na co dzień. 

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własny zakres zadań. 

Aktualne oferty staży dotyczą kierunków: administracja, logistyka, ekonomia, zarządzanie, prawo, prawo w administracji i gospodarce, ubezpieczenia, kierunki techniczne (kierunki powiązane z technologiami medycznymi będą dodatkowym atutem), marketing, psychologia, socjologia, filologia polska, matematyka, statystyka, inżynieria danych, informatyka i ekonometria, finanse i rachunkowość, analityka gospodarcza, mechanika i budowa maszyn, inżynieria oprogramowania, Machine Learning lub pokrewne.  

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własne wymagania. 

Zgłoś się, jeśli:
• Masz otwarty umysł i lubisz się uczyć. 
• Chcesz zdobywać nowe umiejętności, nie boisz się wyzwań. 
• Jesteś dyspozycyjny/a w okresie czerwiec – wrzesień lub dłużej. 
• Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności. 

Korzyści ze współpracy:

• Firmy oferują płatne staże wakacyjne. Jest jeden staż całoroczny dla Młodych Analityków
• Wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł.
• Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej.
• Dla chętnych istnieje możliwość relokacji. ERGO Hestia oferuje zwrot kosztów zakwaterowania (Sopot/Gdańsk)!
• Najlepsi kandydaci mają szansę na kontynuację kariery! 
• Co jeszcze możesz zyskać w programie Sprawny staż? Doświadczenie w cenionej, międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju, bezcenne kontakty, przyjazne, otwarte środowisko pracy, udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami, wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery. 

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własne warunki i korzyści.

Zobacz wszystkie oferty i aplikuj na stronie www.sprawnystaz.pl. Na CV czekamy do 15 maja 2022r. Nie zwlekaj, rozmowy prowadzimy na bieżąco.

W razie pytań, skontaktuj się z nami!
Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia.  
tel.: 58 555 60 90/ 58 559 46 82
e-mail: fundacja@integralia.pl 

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Agnieszka Zborowska
e-mail: agnieszka.zborowska@integralia.pl

Oferta pochodzi ze strony: https://sprawnystaz.pl/

stopka strony