europraca • Belgia

Pomocne strony


Pomogą ci

Ambasada Belgii w Polsce
Przygotowujesz się do wyjazdu do Belgii i masz pytania? Na tej stronie znajdziesz adres i godziny otwarcia ambasady w Warszawie oraz konsulatów w całej Polsce. Strona dostępna jest w języku polskim.

Ambasada RP w Brukseli
Rozważasz wyjazd do Belgii do pracy? Zajrzyj tutaj. Znajdziesz tu informacje o pobycie i pracy w Belgii. Informacje dostępne są w języku polskim.

Chrześcijański Związek Zawodowy
Misją związku jest promowanie interesów pracowników w kwestii umów i dochodów. Na stronie możesz zadać pytanie, zamówić ulotki informacyjne, przeczytać magazyn o pracy dla młodych ludzi oraz poszukać działań, w które możesz się zaangażować. Strona dostępna jest w językach francuskim i niderlandzkim.

Chrześcijański Związek Zawodowy – sekcja młodzieżowa
Strona młodzieżowej sekcji Chrześcijańskiego Związku Zawodowego. Znajdziesz tu informacje o zatrudnieniu, poszukiwaniu pracy, najważniejszych wydarzeniach politycznych i aktualnych kampaniach. Strona jest w języku francuskim.

Europass
Jeśli planujesz szukać pracy lub zdobywać doświadczenie za granicą, ważne jest przedstawienie swoich umiejętności i kompetencji w jasny i uniwersalny sposób, rozpoznawalny w całej Europie. Europass to zestaw pięciu dokumentów, które ci to umożliwią. Strona dostępna jest w języku polskim.

O Belgii po polsku
Portal informacyjny o Belgii. Z pewnością znajdziesz tu interesujące informacje praktyczne oraz ciekawostki, z którymi warto się zapoznać przed wyjazdem. A to wszystko w języku polskim!

Oficjalna strona Belgii
Bogate źródło informacji o Belgii, w tym m.in. o pracy, edukacji, podatkach, wymiarze sprawiedliwości, ekonomii, środowisku, itp. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Praca w Belgii 
Portal belgijskiego urzędu ds. zatrudnienia i dialogu społecznego. Znajdziesz tu informacje o szukaniu pracy, zasadach zatrudnienia oraz przepisach BHP. Strona dostępna jest w językach angielskim, francuskim, niemieckim i niderlandzkim.

Równe płace
Wszelkie informacje na temat równego wynagradzania kobiet i mężczyzn w pracy we Wspólnocie Francuskiej (Walonia i Bruksela). Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Socjalistyczny Związek Zawodowy FGTB
Związek działa na rzecz utworzenia bardziej egalitarnego i solidarnego społeczeństwa, szczególnie miejscu pracy. Znajdziesz tu informacje o zatrudnieniu i bezrobociu, przeciwdziałaniu dyskryminacji, równych płacach oraz o aktualnych kampaniach. Strona jest dostępna w językach francuskim i niderlandzkim.

System ubezpieczeń społecznych
Portal belgijskiego odpowiednika polskiego ZUSu. Znajdują się tu informacje o zasiłkach społecznych wypłacanych osobom wychowującym dzieci, chorym, bezrobotnym i niepełnosprawnym, a także o emeryturach i rentach. Strona dostępna jest w językach: francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Urząd ds. Integracji Społecznej 
Misją instytucji jest przeciwdziałanie biedzie i wykluczeniu społecznemu. Działania obejmują więc m.in. doradztwo zawodowe, aktywizację osób bezdomnych, pomoc medyczną, wypłacanie zasiłków. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Urząd ds. Cudzoziemców
Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące formalności związanych z pobytem krótko- i długoterminowym oraz szukaniem pracy w Belgii. Strona jest w językach: angielskim, niderlandzkim i francuskim. 

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Oficjalna strona Flandrii
Znajdziesz tu wszelkie informacje związane z pracą i życiem we flamandzkojęzycznej części Belgii: gdzie szukać pracy, jak wynająć mieszkanie, co warto zwiedzić, itp. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Uznawanie kwalifikacji zagranicznych
Centrum uznawania kwalifikacji akademickich i zawodowych we Flandrii należące do europejskiej sieci ENIC-NARIC. Wydaje zaświadczenia o zgodności zagranicznych kwalifikacji z belgijskimi standardami. Strona jest dostępna w językach angielskim i niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: VGC
Oficjalna strona internetowa Komisji Wspólnoty Flamandzkiej (Vlaamse Gemeenschapscommissie - VGC). VGC wspiera wspólnotę flamandzkojęzyczną w Brukseli w zakresie kultury, pracy, edukacji i zdrowia. Informacje dostępne są w językach: niderlandzkim, angielskim i francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Centrum Informacji (I)
Strona CEDIEP (Le centre de documentation et d'information sur les études et les professions) - stowarzyszenia informującego o możliwościach podjęcia pracy w Brukseli i okolicach. Na stronie znajduje się również wiele publikacji tematycznych. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Centrum Informacji (II)
Strona SIEP (Service d'Information sur les Etudes et les Professions) - stowarzyszenia udzielającego informacji o pracy, stażach i kursach szkoleniowych w Walonii i Brukseli. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Centra informacji młodzieżowej
Przydatne informacje dotyczące różnych spraw interesujących młodych ludzi – jak i gdzie szukać pracy, jak wynająć mieszkanie, jakie prawa ci przysługują, itp. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Federacja Walonia-Bruksela
Oficjalna strona Wspólnoty Francuskiej w Belgii. Znajdziesz tu informacje o edukacji, kulturze, sporcie, młodzieży, badaniach naukowych i wymiarze sprawiedliwości w Walonii. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Młodzieżowy Związek Zawodowy “FGBT”
Oprócz informacji o najważniejszych wydarzeniach i kampaniach prowadzonych przez FBGT znajdziesz tu również porady i wskazówki skierowane do młodych osób, zarówno tych pracujących, jaki i tych poszukujących pracy. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Szkolenia zawodowe (I)
Chcesz nauczyć się języka lub obsługi komputera? Podnieść lub zaktualizować swoje kompetencje zawodowe? Zajrzyj na tę stronę, aby znaleźć właściwe dla siebie szkolenie w regionie Brukseli. Szkolenia prowadzone są zarówno przez organizacje prywatne, jak i państwowe. W razie wątpliwości skorzystaj z usług konsultantów. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Szkolenia zawodowe (II)
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego zatrudnienia i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Na tej stronie znajdziesz bazę szkoleń zawodowych odbywających się w regionie Brukseli.Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Szkolenia zawodowe (III)
Zajrzyj na tę stronę, aby zapoznać się z ofertą szkoleniową Urzędu Pracy Wspólnoty francuskojęzycznej (Walonii i Brukseli). Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Uznawanie kwalifikacji zagranicznych
Centrum uznawania kwalifikacji akademickich i zawodowych w regionie Walonii i Brukseli należące do europejskiej sieci ENIC-NARIC. Wydaje zaświadczenia o zgodności zagranicznych kwalifikacji z belgijskimi standardami. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota niemieckojęzyczna: Portal informacyjny
Portal informacyjny niemieckojęzycznej wspólnoty w Belgii. Znajdziesz tu listę najważniejszych instytucji rządowych, urzędów, a także informacje o pracy, kulturze, służbie zdrowia i edukacji. Strona jest w języku niemieckim.

Znajdź pracę

Euraxess Belgia
Europejska sieć informacji i doradztwa dla naukowców, którzy poszukują pracy za granicą. Znajdziesz tu m.in. ogłoszenia o wolnych miejscach pracy, a także informacje o tym jak wygląda praca naukowa w danym kraju. Strona jest w języku angielskim.

EURES
Europejska sieć mobilności zawodowej. Usługi EURES skierowane są zarówno do osób poszukających pracy za granicą, jak i do pracodawców. Strona dostępna jest w wielu językach europejskich, także w języku polskim.

Federacja agencji zatrudnienia i doradztwa personalnego 
Znajdziesz tu informacje o działalności FEDERGON oraz linki do organizacji członkowskich: firm szkoleniowych, agencji zatrudnienia, doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Jobat
Na Jobat możesz przeglądać najnowsze oferty pracy według stanowiska, nazwy firmy lub lokalizacji. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Liberalny Związek Zawodowy CGSLP
Bogactwo informacji na temat wszystkich kwestii związanych z pracą, bezrobociem, zasiłkami, ubezpieczeniami od wypadku itd. Znajdziesz tu m.in. kalkulator zarobków brutto/netto, informacje o szkoleniach, płacy minimalnej, urlopie rodzicielskim, emeryturach, rentach oraz wielu, wielu innych rzeczach. Strona dostępna jest w językach francuskim i niderlandzkim.

Krajowy Urząd Pracy
Jesteś bezrobotny/a i szukasz pracy? A możesz pracujesz, ale chcesz zrobić przerwę w swojej karierze? Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat szukania pracy, zasiłków dla bezrobotnych i ubezpieczeń społecznych. Strona dostępna jest w językach: francuskim niderlandzkim i niemieckim.

Monster
Znany i lubiany internetowy pośrednik pracy – warto skorzystać! Pozwala na przeglądanie zarówno ogłoszeń lokalnych, jak i krajowych. Monster oferuje również profesjonalne porady zawodowe. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Oficjalna strona Belgii - praca
Bogate źródło informacji związanych z pracą w Belgii, w tym m.in. o zezwoleniach na pracę, samozatrudnieniu, płaceniu podatków, szkoleniach zawodowych, itp. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Option carrière
Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka ofert pracy. Wystarczy wpisać typ poszukiwanej pracy oraz miejscowość lub region et voilà! Można również zapisać się na mailowe otrzymywanie aktualnych ogłoszeń o wolnych stanowiskach. Strona jest w języku francuskim.

Praca w administracji publicznej
Strona internetowa agencji HR Selor, która zajmuje się rekrutacją pracowników w sektorze publicznym, głównie w urzędach centralnych, ale także lokalnych i regionalnych. Strona jest dostępna w językach niderlandzkim i francuskim.

Praca w Brukseli (I) 
Co warto wiedzieć przed podjęciem pracy w Brukseli? Jaki rodzaj zatrudnienia jest najbardziej powrzechny? Gdzie warto szukać szkoleń zawodowych? Kilka słów o prawie pracy oraz dużo innych przydatnych informacji znajdziesz na tym portalu. Strona dostępna jest w językach francuskim, angielskim i niderlandzkim.

Praca w Brukseli (II) 
Strona regionalnego biura zatrudnienia odpowiedzialnego za przywracanie do pracy osób bezrobotnych w regionie Brukseli. Strona dostępna jest w językach francuskim i niderlandzkim.

Praca w Brukseli (III)
Szukasz pracy w finansach, bankowości, handlu, czy informatyce? Zajrzyj na tę stronę, aby przeglądać najnowsze oferty w tych i wielu innych branżach. Strona jest w języku francuskim.

Références Le Soir
Wyszukiwarka ofert pracy i pracodawców. Podając adres e-mail możesz zapisać się na elektroniczne otrzymywanie najnowszych ogłoszeń o wolnych stanowiskach. Znajdziesz tu również porady odnośnie rozwijania swojej kariery i skutecznego ubiegania się o pracę. Strona dostępna jest w językach francuskim i angielskim.

StepStone
Szukasz pracy w Brukseli? A może w Mons? Kolejna wyszukiwarka ofert pracy, która pomoże ci w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Praca
Oficjalna strona Flandrii. Znajdziesz tu wszelkie informacje związane z podejmowaniem pracy we flamandzkojęzycznej części Belgii. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Praca w sektorze publicznym
Ogłoszenia i praktyczne informacje o konkursach na stanowiska w urzędach i instytucjach publicznych zarówno na poziomie centralnym, jak i regionalnym i lokalnym we Flandrii. Korzystanie z serwisu wymaga rejesteracji. Strona jest w języku niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Voka – Izba Handlowo-Przemysłowa
Prezentacja flamandzkiej Izby Handlowo-Przemysłowej. Znajdziesz tu wiadomości gospodarcze, a także informacje o szkoleniach i opcjach zatrudnienia. Informacje dostępne są w językach angielskim i niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Urząd pracy
Szukając pracy we Flandrii zacznij właśnie tutaj. Jest to jeden z największych pośredników pracy działających na terenie Belgii. Oprócz aktualnych ogłoszeń o wolnych stanowiskach, znajdziesz tu również linki do innych wyszukiwarek pracy oraz stron z praktycznymi informacjami o życiu we Flandrii. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Centrum Informacji Młodzieżowej
Znajdziesz tu bogactwo informacji o tym jak legalnie pracować w Belgii oraz wskazówki dotyczące szukania pracy i przygotowywania dokumentów aplikacyjnych. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Informacje o zawodach
Chcesz uzyskać więcej informacji o danym zawodzie, branży lub szkoleniach zawodowych? Zajrzyj na tę stronę. Dowiesz się tu o możliwościach jakie czekają na ciebie w Brukseli i okolicach. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Le guide social
Codziennie nowe oferty pracy i staży oraz informcje o szkoleniach dla psychologów, socjologów oraz pracowników branży medycznej. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Studyrama - praca dla młodych
Dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy albo jesteś już doświadzczonym pracownikiem, ale szukasz czegoś nowego? Studyrama to nie tylko wyszukiwarka pracy, ale również źródło informacji o twoich prawach, porady jak szukać pracy i jak przygotować dokumenty aplikacyjne. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Urząd pracy
Szukając pracy we francuskojęzycznej części Belgii zacznij właśnie tutaj. Oprócz aktualnych ogłoszeń o wolnych stanowiskach, znajdziesz tu również informacje o szkoleniach oraz cenne porady zawodowe, łącznie z tym jak stworzyć dobre CV. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota niemieckojęzyczna: Urząd Pracy 
Celem Biura Pośrednictwa Pracy jest wspieranie rozwoju zatrudnienia wśród niemieckojęzycznej wspólnoty Belgii. Na stronie znajdziesz m.in. informacje o tym jak i gdzie skutecznie szukać pracy oraz jak podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Strona dostępna jest w językach niemieckim i francuskim.

Własna działalność

Legitymacja zawodowa
Obcokrajowcy, którzy chcieliby pracować na własny rachunek w Belgii powinni wystąpić o przyznanie legitymacji zawodowej. Szczegółowe informacje o tym jak to zrobić znajdują się na tej stronie. Informacje dostępne są w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: UNIZO 
UNIZO to związek zrzeszający małe i średnie przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorców. Wejdź na tę stronę, aby zapoznać się z działalnością, publikacjami i programy edukacyjnymi UNICO. Dowiedz się jak założyć własną firmę i weź udział w różnych spotkaniach informacyjnych, kursach i imprezach. Strona jest w języku niderlandzkim.

Federacja przedsiębiorstw w Belgii
Federacja zrzeszająca ponad 50 tys. małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w Belgii. Na stronie znajdziesz ciekawe artykuły i publikacje na temat przedsiębiorczości, innowacji, podatków, HR oraz kwestii związanych z prowadzeniem własnej firmy. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Step2you 
Jesteś osoba kreatywną? Chcesz założyć własną firmę? Ta strona pomoże ci wprowadzić marzenia w rzeczywistość. Znajdziesz tu informacje o pracy, praktykach i o tym, jak założyć swój własny biznes. Misją Step2you jest krzewienie ducha biznesu już u najmłodszych (od 10 roku życia). Strona dostępna jest w językach francuskim i niderlandzkim.

Zakładanie własnej działalności - przewodnik
Jak założyć własną działalności w Belgii? Tutaj znajdziesz przewodnik krok po kroku. Jak stworzyć dobry biznes plan, jak zarejestrować własną działalność oraz jak załatwić wszelkie formalności t.j. otwarcie konta w banku, kwestie podatkowe, zatrudnianie pracowników oraz wiele innych. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim i niemieckim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Izba Handlowo-Przemysłowa
Porady skierowane do przyszłych przedsiębiorców. Znajdujące się tu informacje pomogą ci zorientować się jak założyć własną firmę w Belgii. Informacje są bardzo szczegółowe i pogrupowane tematycznie. Strona jest dostępna w językach francuskim i niderlandzkim.

Własna firma w Brukseli 
Portal informacyjny dla osób pragnących założyć własną działalność w Brukseli. Tutaj dowiesz się m.in. o tym jak stworzyć plan biznesowy, skąd uzyskać fundusze na prowadzenie działalności, jak zarejestrować firmę oraz jak dobrze zarządzać personelem. Strona jest dostępna w językach angielskim, francuskim i niderlandzkim.

Staże i praktyki

AIESEC
Międzynarodowa organizacja pozwalająca młodym ludziom na odkrycie i rozwijanie swojego potencjału oraz na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w bogatej ofercie praktyk i staży za granicą, w tym także w Belgii. Link odnosi do strony polskiej.

IAESTE
The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience (IAESTE) oferuje studentom polskich uczelni wyższych, głównie kierunków technicznych, wyjazd na płatne praktyki do jednego z ponad 80 krajów świata, w tym także do Belgii.

Mon Stage
Wyszukiwarka pracy, staży oraz praktyk na terenie całej Belgii. Oferty można przeszukiwać według branży lub lokalizacji. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim, niderlandzkim.

Stages
Wyszukiwarka praktyk, staży i pracy dla absolwentów. Pozwala na przeglądanie zarówno ofert lokalnych, jak i krajowych. Na stronie znajdziesz również artykuły zawierające porady zawodowe. Możesz również stworzyć swoje CV i zapisać się na elektroniczne powiadamianie o nowych ofertach. Strona dostępna jest w językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

StudentJob
Jeszcze studiujesz lub właśnie kończysz? Niezależnie od tego czy szukasz stażu czy pierwszej pracy StudentJob ma przygotowany dla ciebie szeroki wachlarz możliwości. Znajdziesz tu także oferty pracy tymczasowej i w niepełnym wymiarze godzin. Strona wymaga wcześniej rejestracji. Strona jest dostępna w języku francuskim i niderlandzkim.

Flandria i wspólnota flamandzkojęzyczna w Brukseli: Związek uczniów i studentów 
Informacje dotyczące nauki i pracy w Brukseli. Znajdziesz tu ciekawe artykuły i porady o szukaniu praktyk, stażu lub pierwszej pracy oraz o aktualnych projektach i kampaniach związku. Strona jest w języku niderlandzkim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): AWEX
AWEX prowadzi programy stażowe skierowane do młodych osób poszukujących pracy i znających co najmniej jeden język obcy. Kursy mają na celu zapoznanie uczestników z firmą i jej produktami, usługami i strategią oraz przygotowanie ich do podjęcia pracy w sektorze eksportu. Strona dostępna jest w językach francukim i niemieckim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Centrum Informacji
Strona SIEP (Service d'Information sur les Etudes et les Professions) - stowarzyszenia udzielającego informacji o pracy, stażach i kursach szkoleniowych w Walonii i Brukseli. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Dorifor 
Masz poniżej 30 lat i szukasz możliwości zdobywania kwalifikacji zawodowych? Zajrzyj na tę stronę, aby zapoznać się z aktualną ofertą szkoleń, staży i praktyk zawodowych w Bruskeli i okolicach. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Staż zawodowy w Brukseli 
Strona regionalnego biura zatrudnienia Actris. Znajdziesz tu oferty praktyk i staży zawodowych w regionie Brukseli. Strona dostępna jest w językach francuskim i niderlandzkim.

Wspólnota niemieckojęzyczna: Szkolenia zawodowe (I)
ZAWM to centrum kształcenia zawodowego. Na stronie znajdziesz informacje o działalności ZAWM oraz listę aktualnych kursów. Strona jest dostępna w językach: niemieckim, francuskim i niderlandzkim.

Wspólnota niemieckojęzyczna: Szkolenia zawodowe (II)
Dowiedz się więcej na temat szkoleń, staży zawodowych i kursów specjalistycznych. Placówka jest częścią centrum kształcenia zawodowego ZWAM. Strona jest w języku niemieckim.

Praca sezonowa

Option carrière
Przeglądaj oferty pracy wakacyjnej i tymczasowej w Belgii. Codziennie znajdziesz tu nowe oferty. Zarejestruj się, aby mailowo otrzymywać powiadomienia o wolnych stanowiskach. Strona jest w języku francuskim.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Informacja Młodzieżowa
Studiujesz i myślisz o pracy wakacyjnej we francuskojęzycznej części Belgii? Zajrzyj na tę stronę, aby zorientować się jakie warunki musisz spełniać. Strona jest w języku francuskim.  

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Praca bez problemu
Jak szukać pracy wakacyjnej w Belgii będąc studentem? Na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać? Na tej stronie znajdziesz mnóstwo praktycznych informacji, które pomogą ci podjąć pracę w Belgii. Strona jest w języku francuskim.

Au pair

Au pair Belgia
Masz od 18 do 26 lat? Znasz język angielski, francuski, niemiecki lub holenderski? Chcesz znaleźć pracę jako au pair w Belgii? Organizacja Au Pair Belgium pomoże ci ten cel zrealizować. Informacje o pracy jako au pair dostępne są w wielu językach: angielskim, francuskim i niderlandzkim.

AuPairWorld
Jak podjąć pracę jako au pair w Belgii? Jakie warunki trzeba spełnić? Ile wynosi wysokość kieszonkowego? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz na stronie AuPairWorld. Strona dostępna również w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i niderlandzkim.

Urząd ds. Cudzoziemców
Szczegółowe informacje przygotowane przez Urząd ds. Cudzoziemców zaadresowane do osób zainteresowanych pracą au pair w Belgii.

Wspólnota francuskojęzyczna (Walonia i Bruksela): Procedury związane z pracą jako au pair
Wszelkie informacje i przydatne formularze dla obcokrajowców, którzy chcą pracować jako au pair w Walonii. Strona jest w języku francuskim.

#europraca #belgia

Data utworzenia:

stopka strony